Kým prišla búrka

• Česko Než přišla bouře (viac)

Tami Oldham (Woodley) a Richard Sharp (Claflin) sú dobrodružné povahy. Vďaka náhode sa stretli, zamilovali sa a teraz si užívajú jeden druhého. Obaja milujú plavbu po mori a preto sa vo dvojici vydajú na dlhú cestu krížom cez oceán. Netušia, že sa blíži jeden z najsilnejších hurikánov v histórii ľudstva. Keď sa búrka upokojí, Tami sa preberie a zistí, že Richard je ťažko zranený a ich loď v troskách. V beznádejne zúfalej situácii musí Tami pozbierať všetky svoje sily, aby zachránila seba a jediného muža, ktorého kedy milovala. (Forum Film SK)

mimamo

Nemastný, neslaný. Úvodní meeting část o ničem, konec vlastně tak trochu taky. Shailene mi přišla v pohodě, reakcím některých zdejších na to, že po měsíci na lodi nevypadala jako top modelka, se jen usmívám. Film ale bohužel nefunguje ani jako survival, ani jako romantický doják. ()

Clowie

Nevěděla jsem o tomto příběhu nic do začátku, a tak jsem to sledovala s velkým napětím. Ale toho se mi rychle nedostávalo. Mockrát jsem od toho chtěla utéct, ale chtěla jsem zjistit, jak to dopadlo. Nebudu prozrazovat pointu, ale nebudu zastírat, že i s pointou ten film zase tak za moc nestojí. Příběh hlavní hrdinky je skvělý, ale film nic moc. ()

PF 2018

PF 2018