Boku no kanodžo ga madžime sugiru šobitch na ken

• Japonsko 僕の彼女がマジメ過ぎるしょびっちな件 (viac)
Promo

Haruka Shinozaki vyzná lásku spolužačce Akiho Kosaka, krásné, inteligentní a atletické dívce s aurou tajemství. Ta jeho city opětuje a začnou spolu chodit. Akiho bere randění velice vážně. A ve snaze být dobrou přítelkyní se Haruku rozhodne pečlivě studovat a navrhovat mu různé způsoby, jak jej udržet sexuálně spokojeného… v teoretickém smyslu. A tento nevinně oplzlý vztah teprve začíná! (Zbranicus)

Promo

Scalpelexis

[Shlédnuta 1. epizoda, drop] Proboha, co to je za módu otevírat seriály co nejnechutnějším způsobem? Tak či onak, pokud jste otaku-fandové vztahu, kde kuudere slečna je roboticky dokonalá vyjma chování se ve vztahu, a tím pádem se snaží beta-kuna sbalit "nevědomým" a nevinným erotickým sváděním, bingo! Toto je seriál přesně pro vás! Harém zajištěn, tuna "nechtěných" pádů a dotyků na choulostivější dámské intimní partie, milion trapných erotických vtípků, nedorozumění, zamilovaná sestřička, nemohoucí MC. Ideální mix, který za stálého míchání vylejváme do záchodu. ()

Jeoffrey

Omyl, tohle není klasická ecchi podívaná, kde se řeší nevinné svádění a opakují se nechtěné pády, dotyky a nesmělost. O tohle tady vůbec nejde, tohle ecchi je totiž ta největší přehlídka dvojsmyslů a hloupých sexuálních vtípků s kadencí ruského samopalu vzor AK-47. Takže místo toho, abychom viděli již tolikrát opakované a ohrané situace v tomto žánru, dostáváme klišé naprosto nová a unikátní. Každá scéna je nabytá absurdními dvojsmysly a sexuálními narážkami, které ale nejsou nikterak nechtěné, ale zcela záměrné, protože zdejší skvadra je parta těch klasických puberťáků, co o sexu mluví pořád (až na hlavního hrdinu, který je jako vždy nevinná oběť), neustále na něj potřebuje dělat narážky a jak už to tak bývá, ten kdo o tom nejvíc mluví (prostě nic se neděje)... Navíc je sex rozebírán ze všech úhlů pohledu, kdy to nejnovější 6. episodou dotáhli k dokonalosti. Tedy dostáváme klasické heterosexuální vtípky, ale tím, že jsme v roce 2017, kdy prostě musí být vše politicky korektní máme zde i narážky na čistě dívčí a i čistě chlapeckou lásku. Takže tohle dílo je originální a tím mě dokázalo udržet (i když ne příliš pobavit) polovinu své sezóny. Co je ale problém, je fakt, že originální v provedení to zase až tak není a dokola se opakuje ten samý koncept. Pro přesnou představu - objeví se nějaká situace a v ní hlavní dvojice, zde hlavní hrdinka nahodí několik sexuálních narážek a každou hrdinovu odpověď převede v sexuální vtip (ano, dvojsmysly). Objeví se další hrdinka, která s hlavním párem vše opakuje, ale přihodí pár narážek na třeba takové to klasické a v Japonsku populární téma incest (nebo přijde máma hlavní hrdinky a jedeme na téma MILF atp.). Objeví se další hrdinka a ta z toho udělá narážky na lesbickou lásku a nakonec se objeví další mužský charakter a ten to zase převede na gay... Nakonec situace nějak vygraduje a vyřeší se vzájemným porozuměním hlavního páru o tom, jak se mají rádi... Střih a je tu nová situace a vše se plus mínus opakuje... A tak je to pořád dokola, takže když tohle člověk postřehne, tak už jenom sedí a čeká, kdo z ansámblu zrovna přitáhne na pódium a na jaké notě se to další minutku ponese. Ono by to možná i fungovalo, kdyby ty vtípky střídaly svojí úroveň, téma, nebo cokoli, ale všechny jsou jen hromadou pubertálních narážek na sex, které jsem ve svých patnácti letech také často dělal (a občas to používám i dnes) ale každému v určitém momentě dojde, že i tyhle narážky by měli mít nějakou svou míru - ta zde ale samozřejmě chybí. Za mě drop po 6. díle, ale musím ocenit fakt, že tenhle přístup v značně omezenější míře by mohl být další cestou, jak u mě vzkřísit zájem o žánr ecchi (a že v patnácti bych tuhle show asi zbožňoval...) 4/10 ()

DaweForeman

Hnedka po prvním díle jsem si vzpomněl na anime "Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai", která byla podobného ražení s důrazem na sexuální tématiku a zase jsem si říkal: "Jéjej, tak to zase bude ptákovina neuvěřitelných rozměrů." Naštěstí v tomto případě to není vedeno do extrémních fetišů a není to zasazeno do utopické společnosti, ale klasického školního života. Najde se tu několik scének, které byly opravdu zábavné - ale rozhodně se týkaly skoro všech krom hlavní hrdinky, která mi tam kazila dojem z celého seriálu. Jako v první řadě u tohle animáku není o co stát, kdy je tu příběh naprosto o ničem, ale spíše se tu člověk zaměří na humor, kdy mě především bavila hlavního hrdiny "sestra/sousedka/kamarádka z dětství/???". Animace je podprůměrná a po hudební stránce není o co stát. ()