Danikaa

Konečne som si pozrela aj kórejský originál a japonskú skrátenú verziu. Japonská verzia je trochu mdlá, kórejský originál je naozaj romantická komédia. Turecké spracovanie sa mi páči asi najviac.  Gökhan Alkan nie je práve komediálny herec, ale v tej romantickej a dramatickej časti je úžasný. Zeynep Gamci je perfektná vo všetkých polohách. Jej komediálny talent mi od smiechu vháňal slzy do očí. Páčila sa mi aj chémia medzi ústrednou dvojicou /hoci Zeynep Gamci bola v skutočnosti už vydatá/. Ktorá Deniz je tá pravá sa ukáže  až v 20-tej časti a tu sa komédia pomaly mení na romantickú drámu. Posledná časť nenechá suché snáď žiadne ženské oko. Ocenenie hlavných predstaviteľov Kórejcami bolo na mieste a zaslúžené. Veľmi chutný seriál. A zaujímavá kamera. Určite si to v budúcnosti ešte raz pozriem. ()

misa_laska

Tento seriál mi přijde trochu podhodnocený. Není tam tedy nějak extra překvapivý děj, dá se to celkem slušně předvídat, ale herecké výkony jsou moc fajn.  Je tu krásně ukázána síla přátelství a lásky, i když občas je člověk zaslepen hněvem, zklamáním, pomstychtivostí. Nevím kolik lidí na IMDb hodnotilo seriál jako dokoukaný, ale hodnocení mi v porovnání s jiným tureckými romantickými seriály nepřijde objektivní. Rozhodně tomu dejte šanci. Já jsem se několikrát od srdce zasmála vtípkům Tuna&Deniz v první třetině a pak si užívala drama, protože ty rom.komedie mě až tak nebaví. A příběh není až tak hrozně moc natahován jako kdyby to mělo mít 50 dílů. ()