Šestidílný seriál natočený podle scénáře Petry Soukupové vychází z populárního blogu herečky Marie Doležalové. Stejně jako ve svých deníkových zápiscích v něm s nadhledem a upřímností zasvětí diváky do nepsaných pravidel hereckého podsvětí a soukromí a umožní jim nahlédnout do soukromí herců, jejichž každodenním chlebem jsou role v nekonečných seriálech, přebíhání mezi papundeklovými ateliéry a špatně placenými kšefty, natáčení tolik nenáviděných milostných scén nebo boj o role, kvůli kterým jsou nuceni hubnout, přibírat, stříhat si vlasy nebo se jinak ztrapňovat. Co dělají herečky, když je nevidíte, prozradí internetová televize Stream.cz. (Stream.cz)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (7)

Kafe & Cigárko (2017)

Osmiminutové jednoduché vtipné jednohubky, které nejsou informačně nijak překvapivé, ale díky obsazení celkem zábavné. ()

Casting (2017) (E01)

Na rozjezd dobrý.. člověk si musí zvyknout na styl a komiku a jelikož ten humor je mi vlastní tak jsem si zvykl rychle. ()

Boj s tiskem (2017) (E02)

Jednoduché, přehledné, skvěle zahrané , vtipné... na osmiminutovou jednohubku pohoda. ()

Záskok (2017) (E03)

Doležalová jede. ()

Hubnutí (2017) (E04)

Pobavilo duo Maruška vs Hanička. ()

Sláva (2017) (E05)

Ale jo, pobavilo! Duo Doležalová Vágnerová ukazuje, že na malém prostoru dokážou zahrát pestřeji, než když někde vemou menší roli v seriálech. ()

Sex (2017) (E06)

Sex, děti a zvířátka bodujou tak i v tomto seriálu díl o nahotě před kamerou jsem se pobavil a navíc mi hodně přiblížil jak moc je nepřirozené točit nahatý scény snad i pro lidi, kteří holdujou nudismu. Tímto oceňuji všechny herce krom totálních chorých exhibicionistů, kteří do toho jdou. ()