Detektívi z oddelenia narkotik v Miami Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) sú pridelení k údernej jednotke, ktorej úlohou je zastaviť prísun extázy do mesta. Behom vyšetrovania zhodou okolností odhalia rozsiahly konšpiračný plán bezcitného drogového bossa Tapia (Jordi Molla), ktorý chce rozšíriť svoje impérium a ovládnuť obchod s narkotikami v celom meste, pričom hodlá zabiť každého, kto sa mu postaví do cesty. Veci sa ďalej komplikujú, keď sa Marcusova pôvabná sestra Syd (Gabrielle Union), tajná agentka vládnej organizácie pre boj s drogami, dostane behom krížovej paľby do zajatia zločincov, čo oboch hlavných hrdinov prinúti zájsť až na hranicu zákona. Medzi Mikom a Syd sa začne rozvíjať romantický vzťah, ktorý jej prehnane starostlivého brata privádza k šialenstvu. Marcus a Mike sa však musia povzniesť nad rozdiely vo svojich povahách a spoločnými silami zvrhnúť Tapiu a jeho drogové kráľovstvo. Keď sa Syd a jej tajná identita ocitnú v nebezpečenstve, je zohraté duo jedinou šancou na jej vyslobodenie... (TV Markíza)

Simir79

Tak si říkám, jestli byli scénárysti sjetí, či se nechali inspirovat Kobrou 11. Naprosto zbytečné scény, které (alespoň trochu) vkusného diváka uráží. Mě osobně vyhovovala dvojce hrdinů do sebe šijících a ne se navzájem urážející. Kam zmizela lehkost z prvního dílu? Asi tu funguje nepřímá úměra s rozpočtem. ()

MaxQ69

Přeakčněný nesmyslný kýč! I přesto se mi tolik líbí. Ano, skutečně dávám pět hvězdiček. Možná je to proto, že zbožňuju Willa Smithe a Michaela Baye, možná proto, že ve mě tahle akční komedie vzbuzuje dobrou náladu, a to pokaždé, když ji vidím. Senzační akce a líbivý ležérní humor, to je moje. Čili Bad Boys hodnotím více méně subjektivně, poněvadž je mi samozřejmě víc než jasné, že objektivně by na tom byl výrazně hůře. ()

blekekeke

Akční vybíjená, nic víc, nic míň, by se dalo říci. Jenže Will Smith, dělá z akčních vybíječek víc, než jen obyčejnou střílečku ... ()

Kada80

Zase dobrý hlášky,přestřelky a automobilové honičky,ale už to není tak dobrý jako jednička.Nuda to,ale rozhodně není a doporučuji všem kdo rádi akčáky. 70% ()

MapleLoops

Michael Bay se odpoutal od příběhu z prvního dílu který byl skvělou akční podívanou a natočil komedii jenž mě zvráceným a naivním způsobem humoru dostala do kolen.Will Smith coby drsňák každým coulem zahrál svoji postavu výborně také po komediální stránce ve které hlavně figuroval Martin Lowrence.Pro mě je tento film pohodovou podívanou a akorát mně sklamal děj který byl rozložen na úporné dvě a půl hodiny s minimem zvratů ovšem ani to mě neodradí abych dal *****.Wuuuuusááááá ()

Tisto

gulervúca akcna jazda ktora nema konkurenciu ani v transformers rozhodne lepsia ako jednotka, videl som film vela vela krát a ani raz som sa nenudil uz sa tesim na trojku ()

DansteR

"We ride together, we die together. Bad boys for life."....Pokračování úspěšného filmu na, které existují různé názory. Jde jen o to co člověk hledá. V Bayových filmech nemůžeme hledat silný a duchaplný děj, spíš naopak jen akci akci a zase akci. Tentokrát to s dějem je vážně chudé, ale kvůli ději bych se na to ani nedíval. Michael to dohání akcí, projížděním obývákem či narkodoupětem. Hlášky snad ještě lepší než v jedničce. Film o ničem, jen bum bum. I tak 60% ()

punco

Takto presne si predstavujem našlapanú akciu perfektne skĺbenú dobrou dávkou humoru !!! Kamera a strih ani nevravim, paráda ! ()

Jack_F.

Akce byla dobrá a sranda tam byla taky, takže nevnímám ani scénář. Jeden z nejlepších filmů od Baye. Na mě to fungovalo, ale dle místních chytroprdů(co musí vidět některé filmy třikrát, aby je pochopili) budu asi za kapitalistického konzumenta. :D ()

v.indruchova

Akce fajn, mám ji ráda. Hudba také kvalitní. Prostě mi tady ti 2 týpci přijdou jako nafoukaní šašci, kteří si řeší komplexy i tím, že se navzájem urážejí. Averze na frajírky bez charisma. ()

LeePriest

Něco bylo vtipné a párkrát jsem se opravdu zasmál dost pobaveně nahlas. Stejně tak film obsahuje i hloupé momenty, které si mohli tvůrci odpustit. Akce a občasná svižnost většinou celkem ujde, kompletní délku ale mohli trochu zkrátit. Fanoušci jedničky by však vyloženě zklamaní být neměli. ()

Scaevola

Zdá se, že jednička nemajíc žádné větší ambice zaujala svou přímočarostí a nadsázkou - dvojka na obé zanevřela a je v ní mnohem víc cítit Bayův rukopis velkoleposti a "osudovosti". Což mi bohužel ke kriminálce napasuje. ()

PatrikP4

Akční komedie a vylez z toho zajímavej kousek. Smith a Lawrence jsou hodně dobrý je s nima sranda a umějí i přitvrdit. Prostě mě to baví bavilo a bude bavit i po více než 10 letech. ()

tomino28

Pokračování Mizerů je minimálně stejně tak dobré jako jednička před lety. Je vidět, že Michael Bay získal během pauzy mezi oběma díly sebevědomí a nebál se posunout dvojku ještě více směrem k absurdnu. Ale to není na škodu, naopak akce je vhodně prokládána vtipnými momenty a ve výsledku s ústřední dvojicí strávíte příjemné dvě a půl hodiny. ()

Pjotr8

Nechápu to většinou negativní hodnocení. Podle mého se jedná o hodně slušné pokračování Mizerů. Ale tak 100 lidí, 100 chutí. ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí

27.09.2007

Když necháme stranou Mizery 2, v nichž opravdu nebyla nouze o krvavé gejzíry a zpomaleně prskající mozky, Jerry Bruckheimer v posledních letech točil jeden rodinně laděný přístupák za druhým. To víte… (viac)