Schau mich nicht so an

• angličtina Don't Look at Me That Way

Hedi (Uisenma Borchu) je nová sousedka mladé maminky Ivy (Catrina Stemmer), která vychovává sama pětiletou Sofii. Ženy se brzy spřátelí a naváží intimní vztah. Zatímco Iva je beznadějně zamilovaná, Hedi bere lásku jako pohodovou hru. Když se objeví Ivin otec (Josef Bierbichler), Hedi je fascinována zkušeným mužem, zatímco Iva žárlivě zůstává stranou. Hedi je poprvé v životě konfrontována s následky svých činů. (curil)

mira007

Koketní mongolka ( Uisenma Borchu (nar. 1984, Mongolsko)) vs blonďatá německá mamina ( Catrina Stemmer) vs. otec blonďaté německé maminy (Josef Bierbichler (nar. 1948)) - milostný trojúhelník ve story, která by mohla být jedním z mnoha autentických zpracování, které už tady bylo X-krát, ale já musím dát nakonec tři hvězdy za ten nečekaný zajímavý konec. PS: trochu bilo do očí, jak moc se tlačí zbytečně na pilu v sexscénách do hranic softporna, ale když je hlavní hrdinka zároveň režisérkou ( dokonce za to má cenu jako debutantka z festivalu v Tallinu ) a scénáristkou, tak do toho dala všechno na vlastní triko. ()