Ji zhi zhui ji

• Čína 极致追击 (viac)

Společnost S.M.A.R.T. se specializuje na převoz vzácných uměleckých děl. Když jim však lupiči ukradnou van Goghův obraz, jejich pověst je zničena a oni se musí živit různými podvůdky. Po čase dostanou opět šanci pracovat v oboru, ovšem při převozu vzácné čínské vázy jsou opět přepadeni stejnou bandou a o vázu přijdou. Proto vymyslí plán, jak získat zpět oba ukradené předměty a očistit svou pověst. (LangiJ)

Lacike

Presne ako hovori Langi. Tieto americko-cinske koprodukcie stoja zakazdym za hovno. A tento film nie je vynimkou. Zapletka je priemerna, postavy nezaujimave a akcnych scen je malo a su strasne umiernene. Jak velmi? Najlepsie to vystihuju hned dve bitky v ktorych Orlando Bloom zmlati Yu Xinga. Chlapec sa musel strasne krotit, aby to vyzeralo aspon trochu uveritelne. A takto na pol plynu tam je vsetko. Naviac som mal pocit, ze je film miestami az prilis zostrihany. Vysledkom je tuctovy film. 4/10. ()

LangiJ

Přijde mi, že spolupráce západu a východu málokdy dopadne dobře. Tohle nebylo špatný, ale čekala jsem od toho přece jen víc. Honičky a bitky po Šanghaji, záběry z dronu, vytuněný způsob skákání přes švihadlo :) ale prostě to místy drhlo. Navíc netuším, co měl znamenat ten Bloomův blond přeliv, asi aby se odlišil, protože je tam jak pěst na oko. Co má ale u mě velký plus, je hudba. Ta byla super a * za ni navíc. ()

Vavča

Seriálový režisér BBC Charles Martin si střihl svůj první film, kde předvádí bez zaváhání svoji technickou zručnost. Vcelku ucházející heist movie, který pozvedává do nadprůměru sympatické obsazení (i pokud nemáte rádi Orlando Blooma), zejména ve vedlejších rolích. Velmi povedené a hračičkovské akční scény, koprodukce mez východem a západem, která dopadla překvapivě dobře se hned tak nevidí. ()