Film DOGG predstavuje štyri radikálne autorské poviedkové filmy, ktoré sa vám dostanú pod kožu. Pracuje s emóciou úzkosti, atmosférou bizarnosti a strachom v jeho rôznych formách. Štyria režiséri, štyria scenáristi a štyria kameramani vytvorili bizarnú ilúziu napätia a rôznorodej úzkosti v samostatných príbehoch. Strach z viditeľného aj neviditeľného, jeho schopnosť morfovať sa do stále nových tvarov, je základnou ideou filmu. Poviedka DUET vás konfrontuje s aktuálnou hrozbou narastajúceho terorizmu a naším strachom z neznámeho. V druhej poviedke s názvom OPUS DEI sa ocitáme v hororovom príbehu, v starom opustenom dome, ktorý skrýva temné tajomstvo z čias 2. svetovej vojny. Tretia a najkontroverznejšia poviedka GRASSVATER vás núti odvrátiť zrak od obrazovky – pozeráte sa na výjavy z východného Slovenska, ktoré sú prezentované veľmi expresívne, bez príkras v celom svojom hnuse. Nechýbajú drogy, mafia, intrigy a panoptikum postáv. Posledná, vizuálne prepracovaná, poviedka GAME nastoľuje otázku, kde sa končia hranice televíznej zábavy a kam sme až ochotní zájsť. Vedeli by sme sa zabávať na smrti v priamom prenose? (Continental film)

CinemaView.sk (Juraj Kovalčík)

"Nie je mi jasné, či to majú robiť tí istí režiséri alebo sa generačná pochodeň presunie do iných rúk. Hlavne nech sa opäť pochlapia a niečo spravia. Aj toto sa oplatilo spraviť. Aj keď k celku sa veľmi neplánujem vracať, verím, že sa našli a nájdu ďalší diváci, ktorí sa zabavia rovnako či viac." viac