Vdovy díky Alexově analýze zjistí, že po nich jde tajemný muž s tetováním ryby. Vyšetřovatelka Alena je přesvědčená, že vdovy obchodují s drogami, ale nemá na to dostatek důkazů. Madam Skleník se v jednání s Johanou projeví jako chladnokrevná vyjednavačka, navíc její znalosti jedovatých bylin jsou opravdu znepokojivé. Veronika kvůli lásce k Denisovi ztrácí obezřetnost a přijde o velkou zásilku. Vdovy jsou tak nucené realizovat nebezpečnou loupež. Alex se zamiluje do virtuální femme fatal Roxy a téměř kvůli ní vdovy ohrozí na životě. (TV Prima)

bourec

Tímhle to pro mě skončilo. Dělat zápletku tím, že je někdo taková kráva, že nechá auto s drogou dokořán, je spíš debilita. Radek Bajgar to dost přehání. navíc já tyhle černý komedie, kde se hlavním hrdinům vrší jeden průser za druhým nemám rád. Seru na to. 20%. ()

Desirh

Děsná prča pokračuje, a opět exceluje Madam Skleník! Veroničina blbost je neuvěřitelná, ale koresponduje s charakterem její postavy, takže nepůsobí nijak přehnaně. Alex je umírněnější než v první sérii, bohužel už ne tak zábavný. A překvapilo mě, co o něm všechno Olin ví. ()