Necrotongue

I při závěrečné epizodě jsem se skvěle bavil, úplně mě fascinovalo, že se dalo smát i Williamově naprosto tragickému osudu, živě vidím, kolik patosu by jen na tuto dějovou linii dokázala nabalit americká produkce. Zároveň mám ale pocit, že byl závěr přece jen trochu uspěchaný a dovedu si představit lepší provedení. ()

IvcaSammet

Musím se přiznat, že mě poslední epizoda lehce zklamala. Sice se mi velmi líbilo, jak zde dokázali zpracovat i vážná témata s humorem a při tom scény opravdu ve finále udělaly dojem dramatu. A i když jsem se u poslední operace nakonec přece jenom trochu pobavila, mám k ní pár výhrad, které jsem nedokázala jen tak lehce překousnout. To, že udělali z Patrice Duponta úplného amatéra by mě zas až tak k povaze seriálu nevadilo, že nakonec udělali největšího znalce z jisté postavy, které teoreticky nemohla mít o těchto věcech ani potuchy, mi vadilo docela hodně. Nakonec ale přece jenom dávám čtyři hvězdičky, protože Quacks je Quacks a na jeho "podivnou" formu si divák prostě musí zvyknout. ()