Henry Danger

• Česko Henry Nebezpečný (viac)
Komédia / Sci-Fi / Akčný / Rodinný
USA, (2014–2020), 48 h 46 min (Minutáž: 21–66 min)

Kamera:

Mike Spodnik

Cooper Barnes, Jace Norman, Riele Downs, Sean Ryan Fox, Ella Anderson, Michael D. Cohen, Jeffrey Nicholas Brown, Kelly Sullivan, Carrie Barrett (viac)

Trinásťročný tínedžer Henry Hart získa brigádu ako Kid Danger, pomocník superhrdinského bojovníka proti zločinu, Kapitána Mana. (SkyShowtime)

Janega

Tento seriál je moja guilty pleasure. A áno som dospelý. Objektívne je to kravina aj na detský seriál, no táto paródia na superhrdinov dokáže aj pobaviť. ()

JackBurda

A DOST! Už jsem toleroval nick-sitcomy moc dlouho. Už Thundermani jsou ohraný, ale tohle nemá ani slušnej cz dabing. Ok, o dabingu to není, ale řekněme, že seriál je příšerný a dabing mu opravdu z hnoje nepomáhá. Navíc je to narvaný nesympatickýma postavama, trapnejma záporákama, příšernými dialogy, ubohými vtipy a příšernou prací s kamerou. Do pytle, Nickelodeone, vymyslete něco pořádnýho, Rota ušla, Anubisův dům byl dost slušnej, zkuste zas něco takhle dobrodružně/mysteriozního, jinak skončíte v hajzlu a nikdo vás ani zvonem nevytáhne. Ta hvězdička je za akci, která umí bejt opravdu vynikající, ale seriál z kanálu nevytáhne. ()

Majky28

Po zhliadnutí niekoľkých častí som tomuto seriálu stále nevedela prísť na chuť. Od seriálu z dielne Nickelodeonu som očakávala viac. Kedysi som túto televíznu stanicu dokázala sledovať nonstop, a to najmä kvôli seriálom, ktoré na nej bežali. A je mi ľúto práve všetkých tých super seriálov (aj keď starších), ktoré boli kvôli týmto "novším" seriálom stiahnuté z vysielania Nickelodeonu. Hviezdička je za snahu a za scénky, na ktorých sa dá niekedy aj zasmiať. ()