Henry Nebezpečný

• USA Henry Danger
Komédia / Sci-Fi / Akčný / Rodinný
USA, (2014–2020), 48 h 46 min (Minutáž: 21–66 min)

Kamera:

Mike Spodnik

Cooper Barnes, Jace Norman, Riele Downs, Sean Ryan Fox, Ella Anderson, Michael D. Cohen, Jeffrey Nicholas Brown, Kelly Sullivan, Carrie Barrett (viac)

Hraný seriál Henry Nebezpečný se točí kolem obyčejného chlapce jménem Henry (Jace Norman), kterému se naskytne neobyčejná příležitost! Henryho život se od základů změní poté, co na internetu odpoví na nabídku brigády v obchodě zvaném “Veteš a spol.” Po náročném pohovoru Henry nakonec zjistí, že práci dostal – až na to, že nebude vypomáhat v obchodě, ale stane se pomocníkem milovaného hrdiny Krásnova jménem Kapitán! Z Henryho se tak rázem stane Drsňák – osmák, který bojuje proti zločinu a nakopává zadky neřádům. Tohle tajemství však musí bedlivě střežit před svými kamarády i rodinou. (HBO Europe)

Janega

Tento seriál je moja guilty pleasure. A áno som dospelý. Objektívne je to kravina aj na detský seriál, no táto paródia na superhrdinov dokáže aj pobaviť. ()

Lavinia

Jakýmsi zvláštně ujetým způsobem se mi zalíbil tento komicko-parodický seriálek pro dětičky, kde hlavní hrdinové Captain Man a jeho pomocník Kid Danger kosí směšné záporáky, sami jsouce též směšnými. O dabingu nic nevím, naučte se anglicky, pardálové, pak vám to třeba i vtipné přijde. ()

JackBurda

A DOST! Už jsem toleroval nick-sitcomy moc dlouho. Už Thundermani jsou ohraný, ale tohle nemá ani slušnej cz dabing. Ok, o dabingu to není, ale řekněme, že seriál je příšerný a dabing mu opravdu z hnoje nepomáhá. Navíc je to narvaný nesympatickýma postavama, trapnejma záporákama, příšernými dialogy, ubohými vtipy a příšernou prací s kamerou. Do pytle, Nickelodeone, vymyslete něco pořádnýho, Rota ušla, Anubisův dům byl dost slušnej, zkuste zas něco takhle dobrodružně/mysteriozního, jinak skončíte v hajzlu a nikdo vás ani zvonem nevytáhne. Ta hvězdička je za akci, která umí bejt opravdu vynikající, ale seriál z kanálu nevytáhne. ()

JesterKruger odpad!

To ne. To není vtipné, to není koukatelné, natož zajímavé. Nevím co mě napadlo se na to vůbec mrknout. Zničí vám to všechny mozkové buňky. Ale pokud vás to láká, tak do toho. ()

DannyBurino

Bullshit. Tady se vůbec nestarali aby tohle byl úspěch. je tam pár dobrých vtípků ( jen pár ) a parkrát tam je ok akce, ale jaká je pointa to sledovat když je to hromada odpadků. Nemluvě o špatným dabingu a pitmomých jásotů z publika. Prostě hrůza. ()

Majky28

Po zhliadnutí niekoľkých častí som tomuto seriálu stále nevedela prísť na chuť. Od seriálu z dielne Nickelodeonu som očakávala viac. Kedysi som túto televíznu stanicu dokázala sledovať nonstop, a to najmä kvôli seriálom, ktoré na nej bežali. A je mi ľúto práve všetkých tých super seriálov (aj keď starších), ktoré boli kvôli týmto "novším" seriálom stiahnuté z vysielania Nickelodeonu. Hviezdička je za snahu a za scénky, na ktorých sa dá niekedy aj zasmiať. ()