Renee je obyčajná žena s ľahkou kolísavou nadváhou a s ťažko kolísavým sebavedomím. Má kámošky, má prácu, občas i priateľa, občas i na dlhšiu dobu, ale keď sa pozrie do zrkadla, vidí iba to najhoršie. Poznáte to asi tiež. Pri jednej z jázd vo fitku, kde na rotopede márne stíha nižšiu váhu, spadne a buchne sa do hlavy. Pre istotu hneď dvakrát. Keď sa preberie, zistí, že kúzla a spravodlivosť predsa len existujú. Stala sa z nej totiž neodolateľná krásavica, zrazu vyzerá ako božská supermodelka. Celý život sa od základu zmení. Má to však jeden háčik. V skutočnosti sa nič nezmenilo, špičky sú presne tam, kde boli, a ona je jediná, kto sa ako luxusná kosť vidí. Ale to vôbec nevadí, Renee sa cítí sexy, je božská, a život naberá na obrátkach. A každý, kto ju stretne, sa nestačí diviť. Začíná flirtovať, chce novú prácu, možno by mohla byť i modelkou, keby bola povrchná. Nebojí sa byť ľahko vyzývavá voči šéfovi a vôbec, celý svet jej zrazu leží pri nohách. Nebojí sa súťaže krásy v plavkách, a to vôbec najdôležitejšie – nebojí sa zamilovať. (Bontonfilm SK)

Suzzie

Nechapu v cem spociva “humor” Amy Schummer. Byt tlusta a oskliva a umet si z toho udelat srandu je super, ale v podani teto nadcenene komicky je to spis zoufale trapne. Tato radoby komedie je pouze dalsi z mnoha recyklovanych temat, ma plytke dialogy, nevtipne hlasky a je to desna nuda... Pokud nechcete zabit 2 hodiny sveho casu, dejte od ni ruce pryc. ()

majlika3

Film určený, pro osamocené večery osamocených žen, milovnic Brigit Jones, Popelky a jiných dojáků o ženách středního věku s kily navíc s rozdílem, že výsledek neřeší dieta, ale sebe perspektiva. Osobně mě to docela nudilo a plno scén jsem přeskákala. . ()

Peospopletos

Nechce se mi psát nějaký vele dlouhý komentář k takovému sračkóznímu filmu, jako je tenhle. Naprosto špatně napsaný a nelogický scénář. Dvě hvězdičky dávám za dobrou myšlenku, že všechno je jenom o tom jak se cítíme a jak přemýšlíme a také za to jak se Renee snažila proběhnout tím plátnem a pak si vyrýpávala šušně, když si myslela, že jí její zarostlý boy nevidí. Hodně mi to připomnělo moji bývalku a bylo mi to něčím sympatické. ()

Natalie789

Jedná se o film, který není příliš pozitivně hodnocený. Ovšem já mám na to zcela odlišný názor. Tuto záležitost jsem si velmi oblíbila. Pro: neohrabané a trapné momenty hl. postavy, kontrast mezi vysokým a nízkým sebevědomím u žen, běžné situace (do kterých se lidé často dostávají v obyčejném životě), jednoduché, zábavné a výstižné. Ideální volba hl. hrdinky Amy Schumer. Proti: pár obehraných klišé, místy afektované. Pozitivní věc je, že tyhle proti jsem si na tom také oblíbila. Ano, nejedná se o nejlepší filmové zpracování všech dob, ale je to film, který mě oslovil, něco ve mně zanechal a budu se k němu často vracet. Nejspíš lidé, které to bude opravdu upřímně bavit, budou takový fanoušci klasik, jako jsou např. filmy Bridget Jonesové. ()

Lofiodtahar

Tak jo, bylo tam pár momentů co tam nemusely být (třeba to jak chce na konci proskočit to pozadí přehlídky..mírně řečeno trapné a asi to mělo být komediální ale nepovedlo se a těsně před závěrem filmu jsem si říkal boože to je vážně kráva). Dalším mínusem filmu bylo určitě to že by bylo super v něm vidět třeba jak stojí před zrcadlem jako v reálu a jak se po úraze hlavy vidí ona jako krásná :-) to by bylo super a vážně jsem si říkal že to tam prostě chybí. Nic méně. Celkově jsem se u filmu bavil. Moment jak hodila minci v dešti s tím zbožným přáním změny byl fakt humorný. Tanec na soutěži bikin byl prostě jízda a i přesto že ve filmu byla baculka tak byla k sežrání a byla vidět její ženská krása jako že fakt, to se jim povedlo! Celkově hodnotím třemi hvězdami a dal bych čtyři kdyby se páni tvůrci více snažili třeba s těmi pohledy do zrcadla. Kolem dokola když zrovna nemáte co dělat a chcete mrknout na oddechovku s typickým americkým klišé které zas až tak nevadí když víte co od filmu čekat tak mrknout na tenhle kousek není nic proti ničemu. A popravdě hodnocení pod tři si to určitě nezaslouží jsou daleko horší tragédie. ()

huhuhu783

Mno. Jak to říct. Film je vo ničem. Až na pár světlejch situací. Smál sem se když po jebnutí do hlavy tvrdila nic nechápajícícm kámoškám jak jí to sekne a potom jak balila nicnechápajícího borca v čistírně. Jinak ale je to další film kde se tlustokožní hvězda snaží vykřičet do světa že sto kilo navíc nic není a tak není důvod nedopřát si véču u Mekáče. Třetí hvězda je za to,že se neprofláklý tváře snaží o nějaký film a občas jim to jde ()

LenaSovi

Pro mě jeden z nejlepších filmů se skrytým poselstvím a povrchností :) Trošku "pohádka", ale vtipná a milá a pohodová :) Viděla jsem třikrát a určitě ne naposled :) ()

Paajiik

Jsem božská mi připomíná, jako by trochu vykradl Bridget Jones, za kterou se člověk při sledování občas stydí. Ale tady je to vytažené do extrému a film jsem musel minimálně 20x pozastavit a jít vydýchat to, jak mi za hlavní hrdinku bylo trapně. Bohužel vtipnost tu hraničí silně extrémní trapností a nevhodným chováním, o kterém ovšem hlavní hrdinka vůbec neví a všechny náznaky ignoruje. Film není špatný, ale jsou na jeho shlédnutí potřeba pevné nervy nebo mít upito...trochu víc. ()

bubin

Ještě že jsem na to nešla do kina. Cítila jsem se trapně i v křesle doma. To se moc nepovedlo. Ani jako oddechovka, nene. ()

zuzam

Jako film k odpolednímu žehlení to šlo.:-) I když moc vtipu to nepobralo. Ale pointou není to, že díky sebevědomí byla hlavní hrdinka víc sexy, ale byla jen mnohem víc průbojná a lecos ukecala nebo znásilnila.:-)) Což je ovšem pro mnohé ženy taky docela dobrý návod, ne?:-)) ()

Etta

Nemohu hodnotit hvězdičkami, protože jsem viděla cca 25 minut, víc se nedalo vydržet. S kamarádkou, která s tímto filmem přišla na návštěvu, jsme se dohodly, že tam dáme něco jiného a hned bylo veseleji! ()

Tucne.prasa

Niečo fungovalo, niečo nie. Ale pobavil som sa dobre. Netreba v tom hľadať hĺbku ani filozofické odkazy, je to len komédia. Ak pre niekoho nie je Amy ideálom krásy, netreba kvôli tomu zhadzovať celý film. Ani môj typ to nie je, ale zahrala to dobre. A získala si ma, držal som jej palce. Jack Black alebo Jiří Mádl môžu hrať ako chcú, ale keď sa zjavia na obrazovke, prepínam. Amy bola síce hlúpučká a miestami odpoudzujúca, ale oveľa sympatickejšia ako tie prázdne modelky, ktorými sa to vo filme hemžilo. ()

Sylviiik

Začalo to jako fajn americká komedie. Ale hooooodně pochybuju, že kdybych já zničehonic opravdu zkrásněla, že by se ze mě stala nafoukaná manekýna. Že bych s větší krásou popřela své já a z introverta se stal extrovert? Že bych zničehonic začala mít ráda předváďěčky v plavkách, že bych o své kráse mlela neustále dokolečka a přede všema se vychvalovala do nebes?? Ale no tááááák!!! Od onoho zázraku se Amy chová jako drzá namyšlená štětka.....a to opravdu vtipné není! ()

anicca

Ide o slabšiu komédiu, to upozorňujem dopredu. Žiadne výbuchy smiechu nečakajte, film má akože poučný moment...Mala som problém dopozerať a znovu už po ňom nesiahnem. ()

vmkvmh odpad!

Oficiálne najhorší film, ktorý som v živote videl (sharknado pri tom pripadalo ako shawshank), mrzí ma, že v dnešnej dobe sa prikladá dôraz na politickú korektnosť, ktorá bohužiaľ robí viac škody ako úžitku v dnešných filmoch. Trápne, stupídne a nevkusné. Odpad! ()

Folteen

Predstavte si čln, ale bez pádla. Umierate dehydratáciou. No zrazu uvidíte pevninu, nad ktorou je dášť a nečakane vás silný prúd a vietor budú sami od seba viať na onen ostrov. Vy ste celý natešený, že to prežijete. Užívate si ten pocit že ste z toho vonku, proste sa unášate silným a záživným prúdom, ale tesne pred vaším cieľom zrazu čln pukne, vy sa potopíte až na samé dno a budete musieť zachrániť situáciu tým, že budete nudne a vyčerpano plávať až do samého konca, kým konečne nedoplávete na zaslúžený oddych.. ()

EricNor

Moje kamradka je přesně takova jako Renee. Mala obtloustla, ale sebevedoma a diky tomu je super. Amy Shumer neni taky zadny tlustoch a je pekna. Emily je teda peknejsi. Ale z toho filmu se dalo vytezit vic. Je to nesourode, tempo to nema skoro zadne, bavilo me to, ale uz nikdy více. ()