Cosmic Disclosure

všetky plagáty
Dokumentárny / Mysteriózny / Fantasy
USA, 2015, 52x 35 min

Existují lidé, kteří věří, že není lidským osudem být ve spárech pozemských cyklů života a vyhynutí. Spíše bychom se měli vydat dál, za hranice našeho pozemského původu, a založit prosperující civilizace v celém vesmíru. Někteří již tuto vizi tajně realizovali, zatímco jiní jsou zařazeni do technologie závislé na ubývajících zdrojích. Konflikt nyní zuří, zda zachovat tento pokrok pro řadu elit, nebo sdílet tento osud s celým lidstvím a uvést do nové éry mírového vědomého pokroku. Nalaďte se na probíhající dokumentární sérii Vesmírného  zveřejňování“, průvodci nám budou David Wilcock a Corey Goode. (sator)

sator

Existují lidé, kteří věří, že není lidským osudem být ve spárech pozemských cyklů života a vyhynutí. Spíše bychom se měli vydat dál, za hranice našeho pozemského původu, a založit prosperující civilizace v celém vesmíru. Někteří již tuto vizi tajně realizovali, zatímco jiní jsou zařazeni do technologie závislé na ubývajících zdrojích. Konflikt nyní zuří, zda zachovat tento pokrok pro řadu elit, nebo sdílet tento osud s celým lidstvím a uvést do nové éry mírového vědomého pokroku. Nalaďte se na probíhající dokumentární sérii " Vesmírného  zveřejňování ",  průvodci nám budou David Wilcock a Corey Goode. ()