Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Recenzie používateľa 3DD!3 k tomuto seriálu (5)

Rozčarování (2018)

Poslední Groeningem neprozkoumaná epocha je tady. Věčně ožralá princezna a její kámoši na cestě za pravdou, štěstím a prachama. Přes pomalejší rozjezd velice příjemná záležitost, která je sice z velké části zkopírovaná, ale má srdce. Největšími tahouny jsou jednoznačně Luci a Elfo. Finále první řady je nechutně otevřené. Elfooooo! Takže první série byla pouze první polovina série... Kvalitativně to v druhé půli nabírá větší obrátky ať už jde cestu do pekla nebo steampunkové království, které doufám ještě navštívíme, ale stále se občas objeví hluchý díl čistě pro vyplnění. Postavy jsou čím dál tím víc sympatické. Elfo se škrabkou válí. ()

Schody do pekla (2019) (S02E02)

Konec dobrý všechno dobré. Osobně si myslím že první série měla končit až tady protože zorientovat se v ději bylo malinko těžší. Peklo je vykutálené stejně jako Luci. ()

Série 3 (2021) (S03)

U třetí série jsem nejčastěji usínal a i když si z generických zápletek tvůrci dělají legraci, jsou pořád generické. Některé díly nudí. Pořád jsou tam výborné humorné pasáže a finálový cliffhanger je neskutečně vnadící, ale mám obavu, že už to bude čím dál tím slabší. ()