Osud Země snů visí na vlásku a matka svádí s dcerou boj o krásu, moc a nesmrtelnost. Věčný život ale není zadarmo. (Netflix)

Petra321

Luci... Och bože, on bol od začiatku tou najlepšou postavou a zároveň mal tej najväčší character development. Som rada, že Disenchanement oficiálne skončil, pretože ďalšie série by nepriniesli nič dobré. Už posledné dve boli dosť zlé, ale koniec to všetko zachránil. Bože ale Luci??? Vedela som, že niečím prekvapí, ale nečakala som, že to bude práve toto. ()

michalkop odpad!

Netflusi, to si snad z nás děláš prču. Tento díl je špatný na tak mnohých úrovních, že ani nevím kde začít. Spoiler alert! Především obsahuje masivní LGBT propagandu, oblíbenou unylost marvelu "buďme všichni dobří, áno?" a hlavně postavy jednají jak po lobotomii. Mimoto se seriál zprotivil svým kořenou. Elfo nechce Bean a nerozlučný parťák Luci je od Bean odtržen. K tomu po prvních titulcích zmizí kompletně hrad Dreamlandu. Mimoto Netflix, jak má ve zvyku, si svévolně překopal počítání sérií a dělá v tom zmatku. Tohle je 10. díl třetí série, a na páté. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)