Kelly Clarkson - Invicible

Hudba:

Sia

Kelly Clarkson

kingik

Z kdysi šlank zpěvačky je korpulentní ohyzda. V čem je asi tak nepřemožitelná? Tenhle klip by neměli vidět ani její skalní fanoušci, protože jí to fakt nesluší. Dlouho jsem jí nikde neviděl, až se na mě posléze vyřítila těžkotonážní samice, která sice ještě zpívá víc než dobře, ale za ty prachy, co vydělala, by mohla vypadat k světu. Neohromí ani písnička se stokrát omletým textem. Melodie spadá do zcela nenápaditých hudebních vod. Za očekáváním zůstal i klip. Hodně na jistotu natočené. Dříve pohybově nadaná zpěvačka stojí na místě, kamera neví, jak ji dostatečně zabrat a ubrat jí přebytečná kila. Dneska už nestačí tyhle průměrné klipy. Je nutné přijít s něčím alespoň nějakým způsobem neokoukaným. To se v tomto případě neděje. Písnička se mnou nic neprovedla, nuda bez invence. Jen jsem si vzpomněl na jiný song, ve kterém Jituš Molavcová zpívala tak líbezně a zaníceně o hračce Jojo. Kdyby se to aplikovalo na Kelly Clarkson, výsledný jojo efekt by jí možná vrátil na krátký čas mezi modelky, co neprošly castingem do katalogu plavek. Jenže je nutné brát realitu, jaká je a pro Kelly nevyznívá dobře. Hudebně a vizuálně se jedná o zaměnitelný počin. Hudebně je to dost překonané. Asi tak o dekádu zpět by s tím možná bodovala. Se svým nynějším zevnějškem nezaboduje u mě nikdy. 40% ()