Žijeme společně naše životy. Nový vztahový seriál, ve kterém nebude nouze o emoce. (TV Barrandov)

Alfréda odpad!

Už jsem shlédla deset epizod - pořád jsem čekala, co se vyklube z toho dlouhovlasého slizouna a zda se vydaří milostný vztah mezi ním a tím klukem z veteriny. Víc už ale koukat nesnesu, protože po každé epizodě mající 50 minut mám pocit, jako bych hodinu v kuse čuměla na bílou zeď, nebo sledovala kuličku v Arkanoid, jak hodinu lítá sem a tam, sem a tam. Podobně náročné pro mozek je totiž sledování tohoto barrandovského výplachu - úplně cítíte, jak vám klesá IQ. 0% ()

Matt.Murdock odpad!

Omylem jsem na tento seriál přepl na 17 sekund. Během nich se mi udělalo zle nejen z nehereckých výkonů, ale především z "kostýmů". Nebyl jsem si jist, jestli se to natáčelo v sociálním bydlení na Ukrajině, nebo v Rusku. Udělalo se mi tak moc fyzicky a duševně zle, že jestli tohle representuje byť 1 % občanů ČR, měli by se tito občané nás sebou zamyslet (a zajít nakupovat i jinam než do kazachstánského sekáče). ()

MM_Ramone odpad!

Stalo sa niečo, čo som pokladal za takmer nemožné. Mimoňom z TV Barrandov sa podarilo natočiť ešte väčší seriálový hnoj ako sú všetky tie chujoviny, čo produkujú české a slovenské komerčné televízie. "Ordinácia v Ružovej záhrade", "Panelák", "Ulica", "Letisko", "Divoké kone" či "Búrlivé víno" to všetko sú umelecké skôsty v porovnaní s dementným ochotníckym projektom "Sousedé", ktorý sa objavil na obrazovkách Kino Barrandov. Je neuveriteľné, že niekto dokáže vyprodukovať takýto amatérsky debilizmus. Príšerné, primitívne, odporné, totálny odpad! ()

Necrotongue odpad!

Vyskytl jsem se v místnosti, ve které jeden z rodinných příslušníků sledoval úvodní díl nového seriálu z produkce TV Barrandov, a přestože jsem se věnoval svému PC, před tou příšerností nebylo úniku. Ochotníci z nejzapadlejší vesničky by vedle hereckého obsazení tohoto veledíla museli vypadat jako oskaroví herci. Dialogy jsou naprosto zoufalé, "herci" je přednášejí stejně přesvědčivě jako žáci základní školy, které učitel/ ka vyzve, aby četli před třídou nahlas. Ne, pardon, ti žáci by byli o třídu lepší. Tento seriál je s klidem možno hodnotit již po první epizodě, protože nemá absolutně žádný potenciál ke zlepšení. A to tvůrci obsadili i zářící hvězdu této televizní stanice Jana Musila. Já se jen ptám: "Kde, opakuji, kde je Kateřina Brožová?" ()

FOCKE_WULF odpad!

Seriál není postaven na emočním teroru, jako to má například OVRZ. Spíš se jedná o jakési šmoulí univerzum, kde děj posouvají dopředu drobné popletenosti a nedorozumění jeho obyvatel. A neokoukané tváře, to jsme přece chtěli. Snad bude také zobrazeno, nebo alespoň naznačeno, jak probíhá milostný život dvou mužů, kteří spolu žijí, když ani jeden z pánů nemá kundu. To je zatím obestřeno tajemstvím. ()

• Štáb sa skladal zo 104 ľudí. (EvilMatus)
  • Na štítku na obleku veterináře Jiřího (Pavel Landovský) je napsáno MVDr. Jiří Burian, na štítku na dveřích a na otevírací době je však jeho příjmení napsáno jako Burián. (David7)
  • V čase 25:52, když Tereza Sováková (Tereza Nekudová) vytáčí telefonní číslo, lze zahlédnout, že ve skutečnosti ničí číslo nevytáčí, jelikož na mobilu je vidět hlavní menu s aplikacemi. (David7)