Hollow Body

• USA High Voltage

Hudobná skupina Hollow Body sa snaží pomaly dostať na vrchol, ale keď jej členovia dostanú šancu získať lukratívnu zmluvu, ich vystúpenie dopadne katastrofálne. Všetko sa mení vo chvíli, keď ich talentovanú speváčku Rachel (Allie Gonino) zasiahne blesk a ona na tri hodiny zomrie. Po jej oživení sa z nej stáva úplne nová osoba a žiadaná hviezda, ale spolu s úspechom v hudobnej brandži prichádza aj krutá daň. (Marceloo)

Marceloo

Hudobná skupina Hollow Body sa snaží pomaly dostať na vrchol, ale keď jej členovia dostanú šancu získať lukratívnu zmluvu, ich vystúpenie dopadne katastrofálne. Všetko sa mení vo chvíli, keď ich talentovanú speváčku Rachel (Allie Gonino) zasiahne blesk a ona na tri hodiny zomrie. Po jej oživení sa z nej stáva úplne nová osoba a žiadaná hviezda, ale spolu s úspechom v hudobnej brandži prichádza aj krutá daň. - Týchto hororov s tematikou toho, aká vysoká je cena za slávu, vzniklo v posledných rokoch viacero, a väčšina z nich tento snímok prekonáva. Prostredie hudobného biznisu mi nie je velmi sympatické, rovnako ako mi nebola sympatická hlavná herečka v tomto snímku. Nápad, ktorý slúži aj ako hlavný plot twist tohto hororu, je podla mňa silný, ale práca s ním bola v tomto prípade akosi posunutá na vedlajšiu kolaj, takže sa žánrový fanúšik vela scén, ktoré by ho uspokojili, nedočká. Poteší ale všestranný David Arquette, od ktorého sa po úspechu Scream série čakalo asi viac, ale stále je na tom lepšie, než niektoré zapadnuté hororové hviezdy, ktoré prikývnu na každú ponuku, za ktorú im pribudne pár dolárov. + herec z Scream a Bone Tomahawk + herečka z Fun Size Horror: Volume One + herec z The Ganzfeld Haunting a Cabin Fever: Patient Zero + herečka z Ryde ()