Keď do hôr, tak do Špindlu. Práve sem vyrážajú tri sestry Eliška, Katka a Magda na svoju dámsku jazdu. Síce si lyže vzali, ale rozhodne to nie sú typy, čo vstávajú skoro ráno, aby boli na zjazdovke ako prvé. V pláne majú predovšetkým relax s vareným vínkom, zábavu a snáď aj trochu milostných dobrodružstiev. Eliška je v pohode, ale Katka aj Magda už majú po tridsiatke a stále sú single. Objaví sa ten pravý v iskrivom snehu? Možno, ale isté je, že na krkonošských svahoch, v bielych stopách a v horských chalupách stretnú ďalších účastníkov zimných radovánok. Zábavných, svojráznych, charizmatických alebo jednoducho podivných. Ako to už na zájazdoch býva, všetky potom počas týždňového pobytu zavalí lavína erotických a životných lapálií a karambolov. Kalná rana v cudzích izbách s cudzími ľuďmi, prejdené lyže, zrážky aj pekní inštruktori. Špindl ponúka ideálny začiatok zimnej dovolenky, táto komédia totiž nejazdí pomalým pluhom, ale ide z prudkého kopca. (Bontonfilm SK)

A161729 odpad!

No nevím asi jsou zde pouze intelektuálové. Film pravda není žádná superkomedie ale na ty hovna co se dnes točí je super.Fórů je tam dost u mě dobý. ()

BooThCZ odpad!

Ty voe, to je sračka. To ja taková sračka. Film o nesympatické trojci hlavních asi hrdinek a ostatních ocmrndů trousících hlouposti na trapárny v prostředí k dokonalosti dok****ného Špindlu. ()

Boyled odpad!

Ještě, že jsem byla přemluvena a na film jsem nakonec do kina nešla, byly by to zbytečně vyhozené peníze. Krátkých 98 min byly velmi dlouhé. Žádný humor, příběh taky o ničem, prostě nuda. Po 30 minutách jsem očekávala TO něco, ale nepřišlo NIC a tak člověk jen vyčkává na titulky jak na boží smilování. Nechápu, jak může někoho napadnout točit takové filmy... i Teletubbies má lepší děj. ()

Melodrama

hodně podhodnocená komedie ZDE :-) Já jsem se celkem na bavila, nejlepší byla opilá Polívková. Sice to nemá děj, ale kdo má náladu na trochu český romantiky, ať to zkoukne :-) ()

mikomus

Tak to snad opravdu už neeeee. Jestli to má být komedie, tak tomu fakt už nerozumím. Snažil jsem se na to najít neco pozitivního, ale vše špatně. Ani atmosfera hor nefunguje. To už opravdu neumíme točit žádné vtipné komedie?? ()

verunecek

jako oddechovka dobry, nic jsem od toho neočekávala a jen jsem se nechala bavit, mezi nama je to spis pro holky...jak jsem se snazila seznamit, mit vztah, mit chlapa...a ono to ne a ne jit tim spravnym smerem...ale pak prijde ten pravej a najednou dava vse smysl ;) obcas to i pobavilo, ale nekdy i trosku trapne, zdlouhavé, to tomu dost ublížilo ()

AJACON

Naprosto nesouhlas s hodnocenim tohoto filmu. Problem vidim v tom, ze do kina mozna blby, ale v televizi uplne v poho. Dobre zahrany, totalni oddychovka. ()

710.cz odpad!

Humor se, vlastně jako celý svět, vyvíjí. Dnes už nám Werich, Voskovec, pak Šimek a třeba i Cimrmani připadají dřevění a ubozí. Kam ale humor směřuje? Soudě podle Špindlu asi fakt do pr.ele. ()