Zákon gangu: Mayovia - Série 2

(séria)
USA, 2019, 9 h 9 min (Minutáž: 46–69 min)

Tvorcovia:

Kurt Sutter, Elgin James

David Labrava, JD Pardo, Clayton Cardenas, Sarah Bolger, Danny Pino, Antonio Jaramillo, Richard Cabral, Edward James Olmos, Emilio Rivera, Michael Irby (viac)

Mamlas

Telenovela o každodenních rutinách motorkářského gangu pokračuje druhou sérií. Po 3. díle, který jsem už nezvládl dodívat, můžu říct, že už jsou mi všechny postavy úplně putna a vůbec mě nezajímá, co zase vymyslí, aby o tom žvanili v dalším díle. (11%) ()

bearmeedek

Druhá série už má všechno, co je potřeba. Je lepší, než ta první a myslím, že Mayové si vytvořili velice pevnou pozici mezi seriály z mexického pomezí. Podle hodnocení vidím, že se na to dívá dost málo lidí. Každého věc. Už jen prázdniny na pionýrském táboře a je tu září s další řadou. ()

• Na konci epizody, při cestě za Happym (David Labrava), projíždí EZ (JD Pardo) a Angel (Clayton Cardenas) místem známým z původního seriálu Sons of Anarchy (od r. 2008), kde je na skále podél silnice značka „JT 11/13/93“. Jedná se o místo, kde ještě před událostmi původního seriálu zemřel při nehodě na motorce Jaxův otec John Teller. (Spellconner)
  • Na začátku epizody můžeme vidět dvojici teenagerů jak sprejují na plechový plot nápis „Muros son para perras“, což v překladu znamená „Zdi jsou pro k***y“. Jedná se o popíchnutí od showrunnera Kurt Suttera směrem k Donaldu Trumpovi, především tedy na jeho prosazování výstavby zdi podél jižní hranice USA s Mexikem. (Spellconner)
  • Na konci epizody Happy (David Labrava) po příjezdu k domovu pronese ke svému štěkajícímu psovi: „Relax, Ope.“ Jeho jméno je tak upomínkou na postavu Opie Winstona, člena motocyklového klubu Sons of Anarchy (od r. 2008) z původního seriálu. (Spellconner)