Arturo využije příležitost a z protiúderu rovnou udělá osobní pomstu. Lisabon zjistí zásadní věc. (Netflix)

alex011

Musím si dovoliť jeden komentár k tomuto seriálu, Väčšiu bandu neschopakov či už na strane lupičov alebo polície som medzi postavami fakt ešte nevidel. ()

zavackyo

Doufal jsem, že se ve Španělsku proberou a poslední série bude stát za to. Zatím to vypadá, že tenhle nesmysl pokračuje dále. Nelogická píčovina, propadák. Jen tak nechají zbraně a rukojmí bez dozoru, ti je všechny vezmou a začnou střílet všude možně, jen ne do nich a zdrhnou...  Skill těhotných je v tomto seriálu taky vykreslen zajímavě :-) Absolutně nemám chuť tuhle kokotinu dokoukat do konce... ()

HomerKubesh

Začínají mě všichni nějak srát. A Arturo se mi začíná líbit (měli ho nechat jako nezávislou bojovou skupinu, co by tam udělala ještě větší bordel). Koukám prakticky jen ze setrvačnosti, zázračné vyhýbání se střelám je zde přivedeno k dokonalosti. ()

abstak

Z vrcholu až na dno. Tento seriál mal skončiť druhou sériou. Mám veľké obavy, že to nedám do konca. Nejdem tu písať o tých nezmysloch čo sa tam deju. Moje celkove hodnotenie padne na ** ()