Torment

Taliansko, 2017, 74 min

ricci.s

Na tieto extrémne nechutné a zvrátené torture-porn krváky mám len jeden názor: čím viac, tým lepšie. V danom subžánri samozrejme vrchol, avšak je to veľmi ďaleko za hranicami znesiteľného. Režiséra nepoznám, ale už nezabudnem. ()

EvilPhoEniX

Uff.. Tohle šlo mimo mě. Adam Ford je další zvrhlé hovado, ale jeho styl mi bohužel nesedí. Teplý, tlustý sjetý klaun týrá a znásilňuje dva muže u sebe v baráku. Film je němý, což je možná dobře, ale chvílemi je to trochu nuda. Nechutné, oplzlé a úchylné je to teda dost, ale takovým tím směrem, který mi nevoní. Gore víceméně žádné ( jedna uřízlá hlava je fakt málo) a většinu času se to soustředí právě na sex a anální hrátky a to potěší možná homosexuály, ale 70 minut sledovat torture gay porno je pro mne pomalu k nevydržení, opravdu jsem si přál konec. Kdyby týral 2 ženy, asi by to bylo pro mne strávitelnější, ale tohle mě fakt nezajímalo a nebavilo. Snaha šokovat sice funguje a za to i 2 hvězdy, víc dát nemohu. 3/10. ()

pornogrind

Jako desátej divák svým hodnocením otvírám i procentuální hodnocení filmu. Určitě se nejedná film pro běžný filmový konzumenty. Zfetovanej, teplej tlusťoch v obleku klauna a jeho ( povětšinou ) anální hrátky. Konec byl trapnej. Slabší 3 hvězdy. ()

Kudly4

Další extrémně nechutná záležitost do mé sbírky (naposledy to byl mexický Atroz). A když píšu extrémní, tak opravdu extrémní. Čekal jsem amatérskou podívanou, ale divím se, jak je Torment kvalitně natočený a za některé scény by se nemusel stydět, ani kdejaký Hororový režisér. Každopádně, vše ve filmu je za hranicemi a nedoporučuji ke zhlédnutí, maximálně perverzním buzíkům, ti budou honit. Těžká prasárna, ale v rámci subžánru "dokonalost" a proto přidám jednu hvězdu navíc. Jinak titulky netřeba, ve filmu se nemluví (9. hodnocení, 3. komentář, Full HD) ()

petrsv

Těžko hodnotit děj, je otázka, kolik toho vychází ze skutečnosti a co je už (ujetá) představa tvůrců. Moc nechápu, proč se takové filmy vůbec točí, je to absolutně o ničem. Uznávám ale, že některé záběry daly zabrat, tak za tu snahu... ()

sedm.1

Sem tam si sice dám s chutí nějaké to pořádně extrémní, úchylné, perverzní, zvrácené, nechutné podíváníčko, nicméně s Torment jsem šlápl fakt do hovna, a to především díky homosexuálnímu obsahu, kdy samozřejmě nemám rozhodně nic proti lidem orientovaným tímto směrem, ale prostě sledovat gay hrátky v TV fakt tedy nemusím. Tímto faktem se tak u mě bohužel tento snímek již dopředu naprosto pohřbil a až při závěrečných titulcích jsem si položil sám sobě otázku, proč jsem na to vlastně já idiot čučel, když jsem to již dopředu věděl? No, občas mi to prostě nesecvakne tak, jak by mělo a pak jen svým nízkým hodnocením filmu ubližuji, i když popravdě upřímně ale ani nevím, jak bych hodnotil, kdyby veškeré ty své perverznosti prováděl ten ústřední pupkáč na ženských? No, odpad by to tedy asi určitě nebyl, každopádně, určitě je nutné podotknout, že celkově se jedná ale už o vážně zatraceně pořádný extrém, který nikdo normální určitě nikdy nebude chtít vidět, jelikož chvílemi bylo i mě nejen u řitního otvoru už úzko, a to je co říct, každopádně tvůrci to v hlavičkách určitě nemají úplně v pořádku, herci pak své role evidentně odehráli za pár dávek něčeho lepšejšího do žil, a tak i vzhledem k prostředí bych rozpočet viděl na pěkných, kulatých sto dolarů, a ty navíc padly maximálně za hambáče, aby při těch análních hrátkách neumřeli ti ,,umělci,, hlady, nicméně abych jen nekritizoval a nebyl až tolik zlý, veškeré ony brutálnosti, násilnosti a krvavé efekty tu byly zpracovány poměrně nečekaně slušně, o což víc to ovšem bylo odpornější, ale o to tady vlastně v podstatě ve výsledku i šlo, že, takže to prostě kritizovat nemohu. Co k tomu tudíž dodat? Doporučovat někomu nechutné gay torture fakt nebudu, jestli ale existuje nějaká cílová skupina diváků, tak prosím, nesoudím, neodsuzuji, pro mě každopádně kvůli gay obsahu ale prostě mrtvá záležitost. Za tvůrčí odvahu a chorou mysl jsem se nicméně rozhodl nedat Odpad!. ()

Rathalos

Adam Ford je dalsi reziser,ktoreho mozem zaradit do skupiny uchylnych a zvratenych,lebo presne taky je tento film,nebudem opisovat,co sa tam udeje,neodporucam pozerat slabsim povaham,ale velmi ma sklamal koniec,ocakaval som nieco,co bude brutalne,ale nedockal som,skoda...:-) ()