Když postgraduální student na MIT Liam Cole objeví asteroid na kolizní dráze se Zemí, osloví miliardáře Daria Tanze se žádostí o pomoc. (Netflix)

honajz

Učebnicový příklad scenáristické neschopnosti. Jako fakt mě má bavit mix Armageddonu bez zajímavých postav, pár nezajímavých lidiček ze střední, úžasného vědce, který se zatím jen tváří cool, a nejspíše i nějakého toho opět moderního ruského vlivu? Do toho CIA a novináři, moderní technologie, ale hlavně hromada keců o rodině, soudružnosti a tak. Děkuji, nechci, ničím mne to nezaujalo, žádnou originalitu to nemá, a sledovat, jak třeba až ve čtvrtém díle novinářka přijde na něco cool, jako třeba že měl Putin k snídani vajíčka z Marsu, na to fakt čekat nechci, ()

pilarius

Pilot se mi vážně líbil a navnadil mě na celý seriál, což se mi u většiny seriálů nestává, protože si hledám cestu k charakterům, štve mě, že se něco tají apod. Tady se jede hned hezky narovinu, postavy jsou zajímavé, sympatické, nějaká ta tajnost tam je, ale nenapíná mě, jen navnazuje. Jen ta jejich verze Elona Muska mi tam moc nesedí a ač je hrána dobře, dovedl bych si pro ni představit jiný cast. ()