Troufalky

USA, (2017–2021), 36 h 29 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Sarah Watson

Hudba:

Lyle Workman

Aisha Dee, Meghann Fahy, Sam Page, Katie Stevens, Matt Ward, Melora Hardin, Emily Chang, Nikohl Boosheri, Elisa Moolecherry, Dawn Ford, Angela Galuppo (viac)

Tři mileniálky z redakce newyorského ženského časopisu se snaží zvládat práci, vztahy i tempo velkoměsta – a nezabloudit při tom na vlastní cestě životem. (Netflix)

Recenzie používateľa bubun k tomuto seriálu (2)

Troufalky (2017)

Dalo se na to koukat, ale asi jen proto, že už jsem viděla spoustu kravin. Je to dost schematické, předvídatelné, samozřejmě (podobně jako ten Sex ve městě) je to oslavou konzumu, a když jsem se sérií byla zhruba v půlce, došlo mi, že mi vlastně není ani jedna ze tří hlavních "hrdinek" sympatická. Hodně mi taky vadila neustále dunící rádoby emocemi nabitá hudba typu Evropa 2. Ty dvě hvězdy dávám hlavně za seriálovou šéfku časopisu, Jacqueline. Meloře Hardin tato role celkem sedla a proto je její Jacqueline docela uvěřitelná a rozhodně není na zabití jako ony tři již zmíněné slípky. U nich ani nevím, která byla nejhorší, mé největší antipatie se střídaly mezi Sutton a Kat. Ne že by na tom nějak záleželo..... ()

Oh Hell No (2017) (S01E02)

Tak ten konec to zabil (ne že bych chtěla dát víc, než dvě). "Can I see the champagne menu?" Fuj, hnus. To, co mě na Sexu ve městě sralo téměř nejvíc, tady ještě znásobili, bohužel ale bez občasných vtipných komentářů a občasných pravd, kterýma Sex ve městě disponuje (fakt jen občasných, ale aspoň něco). Ale zpátky. Sutton objedná pro sebe a kámoše nějaký šáňo, neslyšíme otevírání lahve, nic, a během tří vteřin jim barman podává dvě skleničky už naplněné šampańskym (takže asi zvětralym po někom, co si to objednal a nevypil...). Jasně, je to detail, ale mám právo, aby mě sraly i detaily. ()