V téhle řadě musí Jane, Kat a Sutton překonávat překážky v pracovním i osobním životě a mají plné ruce práce s novými vztahy a kariérou. (Netflix)

chrispe

I třetí série umí vytáhnout zajímavé téma, ale přijde mi, že tvůrci dost ubrali a soustředí se hlavně na osobní život hrdinek. Což o to... je to přece o nich... nicméně jejich trampoty se jen opakují, jedou furt dokola jak kolovrátek. Nová postava Patrick je pěkně protivná a člověk si není nikdy jistý, zda je kladná, nebo spíš kapku záporná. To je na ní nejspíš to nejzajímavější. Na Tiu asi moc názor nemám, má pro děj svůj důvod, ale nijak zvlášť zajímavá mi nepřišla. ()

Amalberga

Jane se dál chová neprofesionálně a píše články podle svých emocí. Sutton se snaží přijít na kloub tomu, co chce vlastně dělat, a tak sledujeme slepou uličku do módního návrhářství. Kat neúspěšně kandiduje v okresních volbách. Zápletka ve stylu: jdu zkusit něco nového a opustím Scarlet a svoje nejlepší kámošky -> nakonec se mi to nepodaří / rozmyslím si to a ve Scarlet zůstanu mě začíná unavovat. Těšila jsem se, že Sutton bude v návrhářství pokračovat. Kdyby Kat volby vyhrála, bylo by zajímavé sledovat její snahu uskutečnit volební sliby a dělat liberální a feministickou politiku. Seriál si pořád stěžuje na nerovnosti a kritizuje současnou společnost, ale nic moc se měnit nepokouší, zůstává v bezpečných vodách. Na druhou stranu oceňuju, že Kat dostala další rozměr. Prohrané volby odhalily její problém vyrovnat se selhnáním a na nějakou chvíli ji stáhly k randění zároveň s Adenou i Tiou. Kat se však rychle otřepala a ze dvou možností zvolila tu třetí - sebe. ()