Troufalky

USA, (2017–2021), 36 h 29 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Sarah Watson

Hudba:

Lyle Workman

Aisha Dee, Meghann Fahy, Sam Page, Katie Stevens, Matt Ward, Melora Hardin, Emily Chang, Nikohl Boosheri, Elisa Moolecherry, Dawn Ford, Angela Galuppo (viac)

Tři mileniálky z redakce newyorského ženského časopisu se snaží zvládat práci, vztahy i tempo velkoměsta – a nezabloudit při tom na vlastní cestě životem. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (36)

Trippin' (2018) (S02E09)

Mám pocit, že s každým dalším dílem jsou mi holky protivnější. :D Kat už stojí vedle Jane, tak kdy to padne i na Sutton? Sluníčkový návrat k mámě už asi nikoho nepřekvapí. Stejně tak skutečnost, že by za ty svoje hry měl Pincosi dostat jednu mezi voči. ()

We'll Always Have Paris (2018) (S02E10)

Kat se oficiálně vydrápala nad Jane. Utíkej Adeno!!! :D Za to Oliver se stává oblíbenou postavou, díky němu jsem se velkou část dílu usmívala. Další díl jsem si už pouštět nechtěla ale... jsem napjatá, koho si Jane vybere. Můj favorit je pořád stejný, i když má jen malou šanci. ()

Série 3 (2019) (S03)

I třetí série umí vytáhnout zajímavé téma, ale přijde mi, že tvůrci dost ubrali a soustředí se hlavně na osobní život hrdinek. Což o to... je to přece o nich... nicméně jejich trampoty se jen opakují, jedou furt dokola jak kolovrátek. Nová postava Patrick je pěkně protivná a člověk si není nikdy jistý, zda je kladná, nebo spíš kapku záporná. To je na ní nejspíš to nejzajímavější. Na Tiu asi moc názor nemám, má pro děj svůj důvod, ale nijak zvlášť zajímavá mi nepřišla. ()

The New Normal (2019) (S03E01)

#bereal ... jen tomu v tom kabátku uvěřit :) ()

Plus It Up (2019) (S03E02)

Sutton a její pihy! A odkdy je Oliver nejzajímavější postava? ()

Stroke of Genius (2019) (S03E03)

Vždycky se těším s jakým tématem tvůrci přijdou. Tady za to Alexovo palec nahoru. I když si nemyslím, že je to tak černobílý. ()

The Deep End (2019) (S03E04)

Je zajímavý, když zmiňují tu "divnou dobu" pro to a to. Protože je to tak, i když se vlastně máme skvěle. Jsem zvědavá, co se vyklube z reportáže Jane a Jacqueline. A ty kliniky jsou dost děsivý. ()

Technical Difficulties (2019) (S03E05)

Díl celkem nudně splývající s dalšíma. Akce Pamela jen lehce nakousnuta a večeře u Richarda a Sutton to moc neutáhla. ()

#TBT (2019) (S03E06)

Popravdě jsem se bála, že to bude nudný vycpávkový díl, ale nakonec byla sranda se dozvědět, jak milé nemilé holky začínaly. S Pamelou to už hodně natahují. ()

Mixed Messages (2019) (S03E07)

Mám pocit, že se děj zase nějak točí v kruhu a nepřináší nic moc nového. Jane a nedobytná Pamela, Kat a politická kampaň, Sutton a ... u ní je to fakt nuda. ()

Revival (2019) (S03E08)

Adena je příjemné zpestření. Jane a její výraz jako když někdo umřel mě už dohání k šílenství, stejně jako Kat. Ta celá. Sutton vcelku jasně vysvětlila svý chování. A už tu Pamelu prosím dořešme... ()

Final Push (2019) (S03E09)

Můžete mi říct, jak to ty ženský dělají, že jsou všechny tak krásný? Když Adena otevřela dveře, měla jsem chuť na ni skočit i já. :D Jinak... blížíme se do finále, osobní linky se zase "uzavírají". Někde to drhne víc, někde míň. Není to úplně špatný, ale ani extra dobrý. Čtvrtá * je za Adenu, ta mě tam teď baví. ()

Breaking Through the Noise (2019) (S03E10)

Jasně, poslední minutu tam dáme zas něco, kvůli čemu je třeba se kouknout na další řadu. :D Oo, stejně jsem to měla v plánu. Jen se bojím, že jedu spíš na zvyk a setrvačnost. V posledním dílu můžeme na přehlídce vidět Joannu Coles, jejímž životem je seriál inspirovaný. ()

Legends of the Fall Issue (2020) (S04E01)

Je to bez pár měsíců dva roky, co jsem viděla poslední díl třetí řady. Možná kdybych ty holky měla upřímně ráda, tak by tohle znovushledání mělo náležitý efekt, ale já s nimi takhle přímočarý vztahy nemám. To, jak ně všichni spoléhají, že zachrání situaci mi přišlo spíš směšný. Proč svlíkli Meghann Fahy do nedbalek nechápu. Uvidíme, co bude dál. ()

#scarlet (2020) (S04E02)

Jak Jane nemám ráda, tak s ní nedokážu pořádně soucítit. Kat chce zase spasit svět a Sutton má to svoje. ()

Marathon (2020) (S04E03)

Slova rozdělují, dokáží vytvářet hluboké propasti. Když je říkáme, když je zakázáno je říkat. ()