Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil lebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy" Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky" ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske... (Continental film)

DK197

Půjdu proti proudu a bude to vypadat, že mám ráda tupý pubertální humor, ale mně oproti jiným taková ta komedie vůbec nepřipadala. Naopak byla chytrá a skvěle odrážela dnešní dobu. Já se smála a dobře se odreagovala + skvělí herci. ()

pan_Bily

Jestli z toho něco opravdu stojí za podívání, tak je to fantastický a dokonalý "boss Matějka" Pavel Nečas s jeho rolí, výborná Vagnerová, Matonoha se Suchánkem na kolové a boží Štáfek v miniroli kombajnéra. A za tohle taky je ta druhá hvězda. ()

bicekz

Film krásně ukazuje problémy a charaktery dnešní doby - youtubera, internetového hrdinu a hráče her. Jejich osudy se propletou při výzvě ujet 200 km na kole. Film ukazuje problémy dnešní doby při navazování vztahů. Některé situace jsou vtipné, jiné nikoliv. Ve filmu se to však hezky prolinulo s jednoduchým a dobrým dějem. ()

sh4ris

Nebylo to vtipné, nebo bylo to ani celkově zábavné. Postavy opět bez logiky, když už se mají rádi dva, tak musí čtyři a najednou to vychází na šest, to je ale nahodicka. Jakožto žena ve věku Hanky a ne kluků navíc naprosto nemůžu souhlasit, co tam její postava předvedla.. Prostě fakt ne. Dvě hvězdy ale za Muchowa a kameru, to bylo fajn. ()

Jansuper

No musím uznat, že sem překvapen, tohleto sem teda fakt nečekal, podle hodnocení a recenzí ostatních lidí, je pravda že to vykrádá rafťaky a asi i snowboarďáky, ale tak to mě zas tolik nevadí, co asi furt těžko vymýšlet nového, tak zkusili hold využít to co už je známé, celý film mě poměrně utekl, docela mi film udělal úsměv na tváři a taky mě film docela pobavil, sice sem neměl výbuchy smíchu, či každou chvíli tlemení, ale i tak, docela pobavilo, lokace sou opravdu velmi pěkné, hudba je dobrá, kamera je fakt dobrá, příběh a děj je dobrej, atmosféru má tento film povedenou, patálie a situace našich postav taky dobrý,  postavy simpatické, no zdejší hodnocení opět nechápu ()

TWANG1977

Něco jako špunti na vodě když člověk vypne mozek a nechá se jen bavit tak to celkem ujde Vagnerová mi tam docela vadí myslím že máme lepší komediální herečky.2,5 hvezdy když zavřu oči tak 3. ()

Brisingr

Na film jsem se odhodlal jít i navzdory ohlasům na csfd, které nešetřili kritikou. Bál jsem se skoro, že mě snad v kině přepadne dávicí reflex a poletí to až do první řady. Tak jsem pro všechny případy vzal kýbl a směle vyrazil. A byl jsem mile překvapen. Z komunity československé filmové databáze se nejspíš stává Klub přátel vyšívání, protože tenhle film je vážně super. Nic náročnýho, zdravě kokotský... Ale má to odpich, nápad a vtip. ()

j1c2

No tak ač jsem se snažila to vidět jako moderní českou komedii pro mladý, pořád mi to nějak nešlo a nakonec mi z toho zůstal mírný pocit trapnosti. Navíc jsem na to vzala 11letého syna, a ač si nedělám iluze, že by nic o sexu nevěděl, tak sám se mě po promítání zeptal...mami a tohle bylo pro děti? Poté jsem to zkontrolovala a skutečně...bylo to přístupné bez omezení. No vzít na to sedmi- osmi- leté dítě s tím, že je to neškodná letní komedie, tak bych asi nebyla ráda...Prostě jsem z toho celá rozpačitá. ()

Jackal07

Proklamovaná nová česká teenagerovská komedie, ve které jsem se nahlas zasmál asi pětkrát a soudě podle reakcí v kině (kde jsem věkově patřil rozhodně k hornímu kvartilu) to není problém tohho, že již dávno nejsem teenager. Scénář je fakt vrchol demence, který psal člověk, který ví kulové nejen o mobilech, elektřině, sítích, ale evidentně také o mladší generaci, přitom nápad je výborný. Jenom je bohužel naprosto zoufale komediálně nevytěžený. Vedení herců zoufalost (přehrávání Matonohy nebo Hybnerové a totální neherectví Mišíka a holek). Jedna hvězda je za místy pěkné záběry a Pavla Nečase (joke!), druhá za místy pěknou hudbu Jana P. Muchowa. A prosím, remake Láska je jako večernice od mladého Mišíka nechte fakt někde hodně hluboko v trezoru, udělat z krásné a přitom jednoduché písničky takovouhle srágoru (původně jsem chtěl napsat jiné slovo, hodně podobně znějící), to chce fakt ultratalent. ()

yarca

Dostala jsem za úkol vyklidit v den voleb třídu, i vyrazila jsem s bandou sedmáků na novou českou komedii. Nevěda, co činím... Kritiky i čsfd mě moc optimisticky nenaladily, čekala jsem, jak mě po skončení filmu moji ňuňani rituálně popraví. Nestalo se tak. Kromě dvou prokazatelně nemocných dětí dorazili všichni. A bavili se královsky. Takže za nás palec nahoru. ()

PinkButterfl

Mne sa film veľmi páčil, nasmiali sme sa. Najviac ma pobavila postava trénera rýchlokorčuliarok (Pavel Nečas). Krásne bolo aj prostredie lesov Českej Kanady a okolia. Hanku Vágnerovú mám veľmi rada a opäť ma nesklamala. Takže za mňa veľmi príjemná komédia, preto dávam aj pomerne vysoké hodnotenie. ()

clot odpad!

Další díra do naší kinematografie. Úplně zbytečný film. Žádný respektive nulový herecký výkon. Nebylo se čemu smát. Vyloženě stupidní a trapné. Námět možná dobrý ale u toho to i skončilo. Škoda. ()