The Orville

• USA The Orville (viac)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (viac)

Dej seriálu odohrávajúci sa 400 rokov v budúcnosti prináša dobrodružstvá prieskumnej vesmírnej lode Orville. Členovia posádky, ľudia a mimozemšťania, sa stretávajú so zázrakmi aj nástrahami vesmíru. (Disney+)

Recenzie používateľa ještěžiju k tomuto seriálu (3)

Veľká úľava (2018) (S02E01)

Tak to vypadá, že Seth to domrví stejně jako byl domrvenej Big Bang. Udělá z toho vztahovku okořeněnou exotikou fantastiky. Smutné. ()

Identita, časť I (2019) (S02E08)

Holt nesmíte se v tom tak vrtat. Kromě té berličky v podobě neuklizeného "kostěného" smetí se musím ptát, proč by si vybrali rovnou Zemi? ... Jedině poklud by byla první obyvatelnou planetou ze všech planet federace na cestě. Což se mi nechce věřit To je ale náhoda. A jedině pokud by byla zemská civilizace zakladatelem a Keyloňané chtěli napadnout samé centrum a rozvrátit onu federaci. Protože ten kec o tom, že jejich planeta už jim nestačí a potřebují se dál rozvíjet je docela úsměvná, když si vezmeme, že keyloňané nejsou biologického původu a mohli by tak kolonizovat i planety bez nutnosti bilogiocké existence. Prostě se v tom nevrtejme a užívejme si to, dokud má Seth cash na pokračování.. :-) ()