Poprvé na střední

• Kanada Adventures in Public School (viac)

Při návštěvě místní školy se Liam bezhlavě zamiluje do Anastázie, která má umělou nohu. Liam má nejen obrovskou touhu se k dívce přiblížit, ale také pocit, že už se mu chráněná existence doma přejedla. A tak přesvědčí vedení školy i svou matku Claire, aby mu dali šanci vyzkoušet si veřejnou školu na vlastní kůži. Když Liam vstoupí do nového a nepoznaného světa sexu, drog a celkové životní reality a snaží se na Anastázii zapůsobit, Claire se rozhodne jej zasvětit do tajů tzv. teenagerovské rebelie. (Zlín Film Festival)

ARI50

Blázni se radují, matka a syn a životní cesta mazec, komedie hodně v pohodě. Sice někdy matka trochu přeháněla ale jsem se aspoň smál. ()

juta

Chvílema byl vztah matky a syna trochu úchylný, ale na druhou stranu byla socializace skoro dospělého muže, který doposud neměl možnost trávit čas s ostatními dětmi ve škole docela zábavná. ()

kaposlav

Vypadal ako blbec, choval sa ako tlk, obliekal ako ako debil a úmyselne dovrzal test kvôli osobe o ktorej nevedel v podstate nič. Okrem toho nemal kamarátov a bol to mamin cecok. Ahá, takže takto si mám predstavovať inteligenta. ()

Djoker

Zástupci nepříliš uznávaného národa severně od USA se rozhodli přispět do poslední dobou oblíbené škatulky coming of age filmů. Humor stojí na asociálnosti hlavní postavy, jenže v kombinaci s občasnými pokusy o závažnější notu ne vždy funguje. Zábavné jsou především pasáže lehce perverzního vztahu matky a jejího syna. Judy Greer v roli nejsprávnější mámy naší planety je logicky největším plusem celého snímku a zastiňuje všechny kolem. ()