Ako dostať deda z domu

• Česko Děda, postrach rodiny (viac)

Peter toho so svojím starým otcom prežil veľa, vždy mali k sebe blízko a obaja sa pôvodne tešili, že budú bývať spolu. No trochu sa prepočítali. Dedkovi má totiž Peter prepustiť svoju izbu – svoje teritórium, svoje výsostné kráľovstvo. Staré priateľstvo je v okamihu zabudnuté a z deda sa stáva nepriateľ číslo jeden, ktorý musí za každú cenu preč z domu. Peter vyhlási vojnu bez zľutovania a nachystá na svojho dedka sériu majstrovsky naplánovaných pascí. Väčšina starých otcov by sa po toľkých kanadských žartíkoch radšej pobrala do domova dôchodcov, ale tento dedo je tvrdší, ako vyzerá. Rozhodne sa nevzdá, prijme vojnový stav ako výzvu a pustí sa do boja. Akciu strieda protiakcia, po každom zákernom útoku prichádza ešte zákernejšia odpoveď. Boje sa stupňujú, no víťaz môže byť len jeden. Vojna sa rozhodne na veľkej trampolíne, kam si Peter privedie posily zo školy a dedo posily narodené pred mnohými rokmi… (Bontonfilm SK)

wollfy

Fakt sem se zasmál. A to několikrát. To se mi nestalo od dvojky žhavých výstřelů a Franka Drebina v kině a že už to je let. Vito Corleone, Dr. Quinová, Beatrix Kiddo a Kapitán Koons v jednom filmu a navíc rodiné komedii. Je to fakt prdel. Jeden by to dle upoutávek neřekl, ale tak nějak sem tušil, že tahle parta legend, by nehrála v úplný kokotině. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tohle je válka!" Robert De Niro hraje mírně senilního dědečka, kterému vyhlásí válku jeho dvanáctiletý vnuk, neboť dědeček začne bydlet u dcery a zabere tak jeho pokoj. To vyhlášení proběhne písemně a tím započne konflikt a defakto film. Vzájmené variace záškodnictví přimomínají trochu film Sám doma. Sám doma to ale opravdu není, i když Vánoce se tu rovněž objeví. Postará se o ně nejmladší vnučka, která tady má oslava narozenin se Santou. Ta malá je i zcela bez diskuzí tím nejkouzelnějším na celém filmu. Vtipné momenty jsou pak ty s dědečkovým náhodně viditelným penisem. No a Uma Thurman na padesát let docela sexy. - 60%. ()

sml41

nevkusné... nevtipné.. ale toto je asi súčastná realita či budúcnosť - vnukovia nenávidia vlastných starých rodičov. ()

KiSsNeO odpad!

Rodina plná rozmazlených spratků. Hlavně toho malýho sráče co ubližuje vlastnímu dědovi za něco za co nemůže. Co je na tom vtipnýho fakt netuším. Je mi z toho akorát tak na blití. ()

ReMusiCZ

Vcelku milý překvapení. Poslední dílo, co jsem s De Nirem viděl, byl o pár let starší Dirty Grandpa a to byla naprosto trapná kýčovitost, kterou jsem snad ani nedodíval. Tady však kupodivu není žádný woke a ani to není v rámci amerických poměrů nesmyslná magořina. Drží se to tak nějak celou dobu na reálný uzdě. Lehce mi to i připomnělo Fotr je lotr. ()