Nevka

Musím souhlasit, že i přes pochybně vypadající trailer je to milé překvapení. Cloak je mi sympatičtější, než v ukázkách a Dagger je taky naprosto v pohodě. Tudíž nemám problém těm dvěma fandit (krom toho šňupání u Dagger, které mi opravdu nejede). Jsem zvědavý, jak to půjde dál, protože zatím se daří solidně pracovat se střihem, hudbou (která k tomu seriálu sedí, i když nemusí svým stylem padnout do noty každému) i tajemstvím kolem této dvojice, kterou budu rád dále objevovat - komiksovou verzi jsem ještě nečetl, takže se nechám specifičtějšími podrobnostmi překvapit. Rozhodně o několik tříd lepší než pilot Iron Fista. ()

MoiJe

Mile, ze aspon ich naturu sa snazili urobit nie-cierno-bielu a teda nie su vylozene kladnymi hrdinami hned zo zaciatku, ale niekedy to prehanaju a su z nich prachobycajni assholes. Komiksy a spol o nich nepoznam, takze zo superschopnosti som zatial rovnako zmatena ako oni. Uvidime, dufam sa to v najblizsich dieloch cele usmerni. // S E04 to pre mna asi bude konecna. Poznam zabavnejsie teenage vykecavacky. ()

Durgas

Asi to nebude nič originálne a svetaborné, každopádne to ďalej môže byť zaujímavé. Páči sa mi, že sa s tým moc necrcajú a čiernemu dali silu čiernu, bielej zasa bielu :-D Hviezda dole za otrasnú hudbu. ()

BaronMartin

Jsem vlastně až překvapen, jak oproti Runaways působí pilot Cloak & Dagger mnohem dospěleji, zajímavěji a celkově prostě lépe. Hned na začátek chci říct, že mě hrozně překvapilo, jak dobře seriál pracuje s kamerou, s vizuálem a obecně si hraje třeba s nasvícením (když ve flashbacku dostávají postavy schopnosti, auto s Tandy je ozářeno světly kamionu, naopak Ty plave ve temnotě (foreshadowing na jejich získané schopnosti)). Taky mi to zatím přijde mnohem dospělejší v porovnání s Runaways, které taky obsahovaly nějaká dospělá témata, ale celé to bylo zaobalené v příběhu pro teenagery, tohle působí tisíckrát lépe (nevím, jestli to bylo tím, že jsem měl podobná očekávání, jako od Runaways, když se tam Ty s Tandy objevili, ale fakt jsem to čekal horší). Hlavní dvojka je zatím poměrně sympatická (i když si myslím, že Tyův herec občas až příliš často prostě blbě čumí :D), líbí se mi i soundtrack a využití externí hudby, flashbacky jsou poměrně fajn a přijde mi super nápad, že jak Ty, tak Tandy mají nějakou tragickou minulost, která je ale obalená ve společné záhadě a kterou budou muset vyřešit. Určitě to má své chyby - mně třeba přijde, že se Cloak a Dagger potkají strašně brzo a jejich schopnosti se projeví hrozně rychle; já bych třeba ocenil, kdyby se v této epizodě ještě vůbec nesetkali a mohly by se více budovat vedlejší postavy jako jsou rodiče hlavních postav; dále mi taky přijde, že Ty není doslova vůbec překvapený z toho, že se najednou dokáže teleportovat a přišlo mi taky trochu zvláštní, že seriál úplně skipnul jakékoliv vysvětlení, jak se polonahý Ty dostal z nějakého random místa, kam se omylem teleportoval, k sobě domů :D Jinak je to ale hrozně fajnově působící pilot. Hodnocení: 70% ()

Tom10000

1.díl 1.série. Dagger jako malá dívka chodila na balet, zatímco ejí otec pracoval u tajné organizace. Jednoho dne s ním jela domů, když nedaleko vybuchla ropná plošina. Jejího tátu to tolik rozhodilo, až se na mostě zřítil do vody. V podobnou chvíli Cloak, chudý kluk, kradl pro svého bratra z auta stereo. Když spolu prchali před policií, v dáli došlo k již zmíněné explozi. Proti jeho staršímu bratrovi stáli dva policisté, jeden z nich v šoku vystřelil a zabil ho. Když se Cloak vydal ho hledat, narazil na Dagger. Mezi jimi, když se dotkli, došlo k anomálii. Zatímco ona z ruky vyzářila světlo, on temnotu. Společně se zachránili, ale Dagger utekla pryč. V současnosti dívka krade, aby si vydělala, a to se svým milencem. Schválně nabaluje bohaté kluky, aby je omámila a sebrala jim vše, co mají a co je cenné. Cloak hraje basketbal, ale stává se agresivním, pokud ho někdo fauluje. Tímto si zadělal na menší problém u rodičů. Znovu se společně setkají na párty, kde ho Dagger o peněženku. Když ji dostihne, znovu mez nimi proběhne zázračné pouto. Dagger se ho ale moc bojí, a tak uteče. Udělala ale dobře? Krátce poté, když jde na bál s ukradenými lístky, a vrací se, ji přepadne ten kluk, jehož okradla. Díky svým schopnostem vytvoří světelný křišťál, s nímž ho nechtěně probodne u břicha a zabije. Cloak se zase něchtěně přemístí na střechu budovy, kde dříve pracoval otec Dagger. Tam najde i policistu, jenž mu kdysi dávno zabil bratra. Než by skoro zemřel, rychle se přemístí domů (...). 95 procent, slušný začátek. ()

flanelek

Nuda a nic než nuda.Ani po třetím díle se seriál nepohnul vůbec nikam.Dagger v každém díle opouští město s brekem.Tenhle seriál je jedna velká nuda ()