Epizódy(4)
-
Vyživšij (S01E01)
-
Těrritorija vraga (S01E02)
-
Okončatělnoje rešenije (S01E03)
-
Otpusk u morja (S01E04)
Hrajú
Oleg Černov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Viktor Smirnov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Tara Amirchanova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ivan Paršin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jan Capnik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Karina Razumovskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Spiaci agenti (2017) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Farchad Machmudov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kuchyňa (2012) (seriál)
Brigada (2002) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Andrej Noskov
Sovietsky zväz
Jurij Ickov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Karpilovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Darja Jurgens
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Strojev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Bogdanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jurij Kovaljov
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Agejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Roman Gribkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Andrej Kuzněcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Astrachancev
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)