Nesnesitelná lehkost bytí" je milostný příběh, začínající během Pražského jara - "omračující liberalizace komunismu", která byla rozdrceno ruskou invazí v srpnu 1968. Tomáš, slibný mladý neurochirurg, je svobodný mládenec a chronický sukničkář, který v milostných záležitostech vyznává takovou filozofii, že z jeho života musí být vyloučena veškerá láska. Se svými dlouhodobými milenkami se setkává pouze občas a nikdy nestráví celou noc se ženou. Proti všem svým milostným zásadám se Tomáš ožení s Terezou, ale pokračuje v předchozím milostném vztahu se Sabinou, neovlivněn závazkem lásky... (oficiálny text distribútora)

Majkl_fuky

Bylo to hodně dlouhýýý... Však tu třetí hodinu jsem už koukal, za jak dlouho to skončí, a když to konečně skončilo, tak jsem byl za to rád, ale zároveň jsem rád, že jsem to viděl. Někdy si na to asi ještě vzpomenu, ale odfajfkoval jsem si to a už to vidět nemusím. ()

majlaan odpad!

Šmankote to je ale kravina, to snad ani nemůže myslet nikdo vážně. Nebetyčná slátanina, která absolutně nefunguje na žádné z úrovní, kterých se dotýká. Kdybych chtěl absolutně prázdnej film, kde každej vojede každýho, pustim si porno. Nic víc tohle totiž neni. A ještě k tomu děsně, děsně, děsně špatný. ()

Festival íránských filmů

Festival íránských filmů

13.01.2016

5. ročník Festivalu íránských filmů proběhne od 13. do 17. ledna 2016 v pražských kinech Světozor a Bio Oko, nově zavítá také do kina Lucerna. Od 19. do 20. ledna se potom festival už podruhé… (viac)