Reklama

Reklama

Houdini a Doyle: Londýnske záhady

(seriál)
  • Kanada Houdini and Doyle (viac)
všetky plagáty
Trailer
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Kanada / Veľká Británia, 2016, 7 h 12 min (Minutáž: 43–45 min)

Hrajú:

Michael Weston, Stephen Mangan, Rebecca Liddiard, Noah Jupe, Tim McInnerny, Reece Noi, Elias Toufexis, Angela Curran, Martin Gledhill, Jason Redshaw (viac)
(ďalšie profesie)

Epizódy(10)

Obsahy(1)

Ako riešia zločiny geniálny iluzionista a geniálny spisovateľ? Ako spolu môžu pracovať dvaja muži, z ktorých jeden verí nadprirodzenému a druhý len jasným dôkazom? To približuje seriál, ktorý čerpá zo skutočného priateľstva iluzionista Harryho Houdiniho a spisovateľa Arthura Conana Doylea. Obaja muži spoja sily, aby vyšetrovali zločiny s nadprirodzeným nádychom. (TV Markíza)

(viac)

Videá (6)

Trailer

Recenzie (3)

BigJohn02 

všetky recenzie používateľa

Vcelku zábavná série, kde mladé policistce sekundují důvěřivý okultista Doyle a pragmatický kouzelník Houdini, takže takoví historičtí Mulder a Scullyová. ()

verlit 

všetky recenzie používateľa

Svést dohromady slavného mága Houdiniho a neméně slavného autora detektivek a milovníka spiritismu Arthura Conana Doyla nebyl vůbec špatný nápad. Bohužel, příběhy trpí nudnou melodramatičností (zvlášť motiv Doylovy manželky v kómatu je otravně natahovaný), snahou o urputný humor a dost dlužné zůstávají i jejich detektivní zápletky. Půlku z nich jsem zapomněla dřív, než jsem si pustila další díl. ()

Galéria (169)

Reklama

Reklama