Lou

Scenár:

Dave Mullins

Kamera:

Adam Habib

LOU, nový krátký film společnosti Pixar Animation Studios, vypráví o krabici ztrát a nálezů, a neviditelných stvůrách, které se v ní ukrývají. (Falcon)

Kobitch

Hezká animace, roztomilé „strašidlo“ a poslání, že žádný člověk se nerodí špatný, ale stává se jím vlivem okolností a okolí (s čímž souhlasím). Klasická pixarovka, se vším, co k ní patří — záporák se polepší, uvědomí si svoje chyby, najde si cestu k ostatním atakdále. Jak jsem si postěžoval minule, že velká studia bych z krátkých filmů vyňal — tak na tom trvám. Lou je sice velmi dojemný film, nicméně se nijak nevymyká šabloně. Přesně z toho důvodu mám rád filmy od malých studií: každý je jiný, ať už stylem, nebo obsahem. U Pixarovek většinou dostanu něco pěkného, ale stále stejného. [Oscary 2017] ()

LuiCJ

Nápaditý, pixarovský kraťas. Odohráva sa v nádhernom prostredí. To školské ihrisko vo mne vyvolalo predstavu, ako čisto a pekne by mali vyzerať všetky školské ihriská (a prestávky)... Je tu hlavne zábavná postava zo stratov a nálezov a milý, poučný príbeh. Wow. ()

PaTeXx

Já ten Pixar tak kurevsky nesnáším.. Dokáže mě dojat z šestiminutové krátké dětské pičoviny. Ale asi to taková pičovina nebude. ()

Hrr.nec

Velmi milé překvapení před projekcí Auta 3. Jak je u Pixaru zvykem o grafické stránce není nutno ani psát. Ale spíš ten super nápad, spád a i nějaké to poučení, kterému porozuměl i můj pětiletý syn. Škoda jen, že ty Auta 3, které následovali byli už slabší. ()

revere

Kdyby se Auta 3, jimž byl LOU předskokanem, smrskla do nějakých dvanácti, maximálně osmnácti minut, mohly to být dva skvělé kraťasy z dílny D+P. ()