Jak si nepodělat život

• angličtina How Not to Screw Up Your Life (festivalový názov)
Dráma / Komédia / Psychologický
Česko, 2019, 5 h 20 min (Minutáž: 74–84 min)

Ondřej Vetchý, Eva Hacurová, Tereza Brodská, Miroslav Krobot, Eliška Křenková, Marika Šoposká, Vít Gajdoš, Jan Jankovský, Petr Motloch, Radek Bruna (viac)

Učitelka základní školy s mindrákem ze své nadváhy, bankovní úřednice, které se najednou objeví podivný ekzém kolem očí, stárnoucí majitel nonstop lahůdek v nešťastném manželství, osamělý muž žijící v lesích a cizích chatách… můžou přežívat dál se svým problémem, skrývat ho a neřešit. Anebo se s ním porvou a za cenu šrámů a ran si svůj život opraví k lepšímu. Autorka cyklu Tereza Kopáčová představí příběhy, se kterými se můžou diváci jednoduše ztotožnit. (Česká televize)

Recenzie používateľa subic k tomuto seriálu (5)

Jak si nepodělat život (2019)

Celkově se mi to líbilo, i když díl po dílu ta jejich úroveň lehce klesá. Někdy na to zase rád kouknu. ()

Až budou krávy lítat (2019) (E01)

2019 jsem to viděl poprvé, teď na to koukám podruhé a frčku jsem ještě přihodil, protože mě to vykouzlilo opravdu velký úsměv nakonec. Eva skvělý a Sabina jako její matka taky super. Z této série nakonec nejlepší díl. 9/10 ()

Nonstop lahůdky (2019) (E02)

Tohle je příběh, kterými by nás ČT a Hřebejk mohli zásobovat častěji. A možná bych i ty 4 frčky dal. Jedna zimní noc v Práglu, otec s matkou , matky důvěrný kámoš Kopta, obtloustlý syn, jeho bývalá holka, která za ním přijede do Práglu vlakem a je tu vlastně asi tou hlavní postavou, dál jeden revizor a možná ještě ta barmanka a ten bezďák, to je všech 8 postav této televizní povídky. A u mě dobrý taky proto, protože to vlastně po celou dobu doprovází takový vodrhovák Jirky Korna - žal se odkládá. To je taková vodrhovačka, že jsem si to prozpěvoval pak celý další den :-) 2022 frčku na ty 4 dávám, protože Krobot je fenomenální. 7/10 ()

Můj bezvadnej život (2019) (E03)

Alice napsala velmi hezký scénář. Oproti předchozímu dílu jsem postrádal nějaký poutavý song, který bych si broukal ještě další den nebo dva. Obsazení je v pohodě hlavně kámoška Lucie Žáčková, slabá je tu vlastně jen Tereza, ona zase tak dobrá hérečka není a moc jsem jí to nevěřil, ona mě prostě nezaujme. Ale jinak na televizi slušné. Tam je totiž to podstatné, co se dá dovědět i na nějakém motivačním školení u dobrého lektora, že když mě něco štve nebo se něčeho bojím, že si to mám napsat, prostě dát tomu nějakou formu a pak to začít postupně řešit. ()

Beze stopy (2019) (E04)

Uf no kvůli Ondrovi 3 ušmudlané frčky, i když o té jeho postavě se taky vlastně nic víc nedozvíme, a dál jinak takový až snad nereálně zamotaný příběh. 51% ()