Jak si nepodělat život

• angličtina How Not to Screw Up Your Life (festivalový názov)
Dráma / Komédia / Psychologický
Česko, 2019, 5 h 20 min (Minutáž: 74–84 min)

Ondřej Vetchý, Eva Hacurová, Tereza Brodská, Miroslav Krobot, Eliška Křenková, Marika Šoposká, Vít Gajdoš, Jan Jankovský, Petr Motloch, Radek Bruna (viac)

Učitelka základní školy s mindrákem ze své nadváhy, bankovní úřednice, které se najednou objeví podivný ekzém kolem očí, stárnoucí majitel nonstop lahůdek v nešťastném manželství, osamělý muž žijící v lesích a cizích chatách… můžou přežívat dál se svým problémem, skrývat ho a neřešit. Anebo se s ním porvou a za cenu šrámů a ran si svůj život opraví k lepšímu. Autorka cyklu Tereza Kopáčová představí příběhy, se kterými se můžou diváci jednoduše ztotožnit. (Česká televize)

Recenzie používateľa Chudobka k tomuto seriálu (2)

Až budou krávy lítat (2019) (E01)

Sympatická hlavní hrdinka ve skvělém podání Evy Hacurové si mě zcela získala a moc jsem jí fandila. Výborná byla i Sabina Remundová. Změnu v chování problémového žáka jsem očekávala, postoj jeho otce mi připadal přehnaný. Kolega, který soustavně dával Bětce najevo své sympatie, byl zadaný. Těch nástrah, kterým musela mladá učitelka čelit, bylo možná až příliš. Ale byl to pěkný příběh. Tereza Kopáčová umí. ()

Nonstop lahůdky (2019) (E02)

Na Miroslava Krobota se ráda podívám vždycky, výborná Eliška Křenková se mi líbila v Amerikánce. Je vždycky lehčí řešit cizí problémy než své vlastní. Hlavní hrdina v podání mého oblíbence je muž možná nezábavný, moc toho nenamluví,  ale je spolehlivý, věrný a laskavý. Pobavil mě v závěru, kdy milence své ženy sice vyhodí z práce, ale dává mu ještě výslužku. Radost mi udělala i hudba ( Z.Navarová). ()