Žádná volba

• Česko Paradox (festivalový názov) (viac)

Hongkongský policista Lee (Louis Koo) se nepohodne se svou dcerou Wing-čch' a ta odletí za kamarádkou Jenny do Thajska. Po pár dnech Jenny Leeovi zavolá, že Wing-čch' zmizela. Lee přiletí do Thajska a společně s pattajskými policisty Čchuejem (Yue Wu) a Takem (Tony Jaa) se pouští do pátrání po své dceři. (LangiJ)

LangiJ

Třetí díl SPL série, který ovšem s předchozími nijak nesouvisí. Z obsazení dvojky zůstal (asi) jen Louis Koo a Tony Jaa. Lojzík se ale tentokrát postaví na stranu dobra a hledá v Thajsku svou pohřešovanou dceru. Toník bohužel jen přicmrndává v menší roli policisty, což je škoda. Moc prostoru k předvedení nedostal. Většina bitek tak zůstala na Yuem Wu a Lojzovi, který mě svým výkonem překvapil. Většinou se ve filmech ohání zbraní, ale tady předvedl i bojové umění. Konečně je to film z HK, který se mi fakt líbil. Akčňáky jim prostě jdou. Přeloženo. ()

kaylin

Tenhle snímek by potřeboval, aby v něm Tony Jaa měl co nejvíce prostoru. Nevím, jestli je tak drahý nebo co, ale to je tak těžké pochopit, že Tony musí mít co nejvíc akčních scén, protože je v nich prostě nepřekonatelný? Bohužel ostatní postavy tak dobře nedokážou táhnout celý snímek, který nemá ani vyloženě skvělý scénář. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $79,226,000▐ Až nečakane sa tu hrá na vážnu notu, dejovo pútavé, nie je to len o nejak pomste, či hľadaní unesenej, má to širšie rozvinuté pozadie a prevažne to dejovo neprehráva, neutápa sa, drží to pokope. Dokonca aj akčná vložka, ktorá má riadny ráz sa tu dá v rámci prevedenia zniesť a až tak nevyčnieva, slušný priemer. Tony Jaa sa tu samozrejme opäť zaskvel svojou bojovou technikou. /60%/ ()

Lacike

Treti diel serie, kde jednotlive diely spolu vôbec nesuvisia. No co uz. U serii Ultra Force to tiez nikomu nevadilo. Podstatna je kvalita a ta sa nedostavila. Prirovnal by som to k filmu Flash Point. Cize na jednej strane neskutocne nezazivna dejova vata o tom ako hlavny hrdina patra po svojej stratenej dcere. Cely cas nedockavo cakate, kedy sa tie nudne kecy skoncia a pride na radu akcia. Okrem finale sa dockame väcsiej porcie len v polovici filmu. Zvysok su proste len nudne nefunkcne kecy. A akcia je dobra. Len dobra. Nic ohromujuce. Okrem obcasnych zbytocnych dratov a dalsich umelych vylepseni je najväcsim problemom Louis Koo ako hlavny hrdina. Herec je to dobry ale bit sa poriadne nevie a tak jeho bitky pôsobia dost umelo, chvaty su pomale, udery neraz koncia vo vzduchoprazdne. Bitky s Yue Wu su o triedu dynamickejsie. Celkovo mi vo filme chybali poriadni skuseni bitkari. Ken Lo si ani neskrtne a Tony Jaa tu ma kratku epizodku ukoncenu tak trapnou smrtou, ze to tromfne aj odchod zo sceny Scotta Adkinsa vo filme American Assassin. Takze vysledkom je podpriemerny film, ktory sa okrem bitiek strasne tahal a vzhladom na neustaly kvalitativny pokles bude najlepsie ak dalsie diely uz nevzniknu. Zbytocne nicia povest dokonalej jednotke. 4/10. ()

bourec

Yip znovu nezklamal.Jeho zóna smrti je bombice nej kalibru.Dvojku vzal do ruky jinej týpek,a hned to bylo znát.K trojce se vrací znovu Wilson,a je to prostě machr.Akce,sice ne kupy,ale je důkladně krvavá,parádně nasnímaná.Emoce tryskaj(ty herci maj vztek v malíku),prostě celý naprosto špičkovej H-K snímeček,a protože je vzácnost takhle nabušenej film ,dám s chutí pět hvězd.90%. ()

• Film se natáčel v thajském Bangkoku. (Yardak)