Krásnou mahárání Gitanjali (Ileana D'Cruz) uvrhne zákeřný politik Sanjeev (Priyanshu Chatterjee) do vězení, protože se chce pomstít za to, že ho odmítla, a také, aby se zmocnil jejího obrovského zlatého pokladu. Ukořistěné mince a šperky chce nechat tajně převézt v opancéřovaném nákladním autě do Dillí. Gitanjali doufá, že její milenec a osobní strážce Bhawani (Ajay Devgn) získá zlato z nedobytného vozu zpět. Mahárání je ale pravou dědičkou svých mocných předků, a tak při plánování loupežné mise má víc než jedno želízko v ohni. (rikitiki)

Andrea1717

Príjemná rozprávka pre dospelých, o kráľoch a kráľovnách, láske, osobných strážcoch, banditoch a poklade. To čo sa spočiatku zdá, sa ukáže že nie je tak ako sa zdá. Príbeh ukrýva tajomstvá, ktoré sa odhaľujú postupne a pomerne zaujímavo. Ajay hrá svojim klasickým štýlom tajomného rytiera a skvele sa dopĺňajú s Emraanom. Film plný akcie, peknej hudby a krásnej Ileany. ()

Ramanam

Dle hodnocení a komentářů jsem čekal něco bídného a hodně nudného, ale toho jsem se vůbec nedočkal. Mně se to líbilo a nechybělo moc a dal bych čtyři hvězdy. Vskutku velmi málo. Právě proto, má-li člověk vůči hodnocení opravdu zodpovědnost, má film dokoukat celý, neboť stačí jen malý úsek v ději, který celý příběh může posunout úplně do jiných sfér. Honit se za co nejvíce ohodnoceními, filmy přeskakovat, či po půlhodině utnout..., má jaký smysl? Ale to byla jen taková má malá odbočka od komentáře tohoto snímku. Souhlasím s tím, že zde je opravdu dost věcí, které jsou podivné a ve skutečnosti by nešly provést s takovou elegancí a přesností švýcarských hodinek. Když to ale nejde za hranici, tak tyto příběhové zvraty vypouštím a zaměřuji se hlavně na film samotný, herce a co nám má být převyprávěno a sděleno. To, jak to není přímočaré a jen o loupeži samotné, ale zamotanější, se mi vskutku líbilo. Prostředí Rádžasthánu též, a to hlavně na začátku, pak už to nebylo vizuálně tak malebné. Co tedy rozhodlo, že jsem se nakonec přiklonil na tři hvězdy, i když silné, byl samotný konec. Co to jako mělo být? To tím žel celé hodně zazdili. Prostě takové utnuté a můžeme si domýšlet. Píseň na začátku v tradičním duchu se mi moc líbila, i když bez tance. Ten přišel o chvíli později v podání Sunny Leone, která ani nemusí tento typ žen přehrávat. U ní se stačí tvářit zcela přirozeně. Její sláva musí být v Indii opravdu veliká a docela se divím, že ji vůbec obsazují, když jinak vše možné cenzurují. Inu zřejmě klasické pokrytectví a lidi to dozajista přitáhne, tak co? Každopádně píseň i zpracování se mi líbilo. Hezky barevné a hravé. Herci a jejich výkony byli v pořádku. Nic víc nepředvedli, ale ani nezklamali. Rozhodně jsem tedy spokojený a dávám za silnější průměr. ()

Marze

Děj je zasazen do politicky neklidného roku 1975. Následuje road movie kvůli zlatu. Je to slabota, doporučuji tři hodiny strávit příjemněji. ()

rikitiki

Ajay Devgan neumí nic jiného než líně mžourat očima, zpomaleně se kývat a pak někoho praštit. V žádném filmu jsem ho neviděla zahrát něco navíc. Tady kolem sebe ještě sype otřesně cool hlášky, u kterých jejich autor nepoužil ani jednu mozkovou buňku. Připomnělo mi to moji oblíbenou pasáž z Harryho Pottera, na kterého Severus Snape zasyčí: „Kdybych chtěl, Pottere, aby na mě někdo pokřikoval bláboly, tak mu uvařím Blábolivý lektvar!“ Přesně takhle totiž Ajayovy hlášky zněly. Například několikrát zopakoval: „Život trvá jen čtyři dny. A tohle je ten čtvrtý!“ Ani zbytek jeho textu si s touhle hloupostí moc nezadal. Jsou to jen slova nesmyslně poskládaná vedle sebe, takže se nedají ani pořádně zapamatovat. ____ Ve snímku o krásné mahárání s tajemstvím, zlatém pokladu, milencích, přátelích, obrněném náklaďáku a velbloudech se /patrně/ střídají dvě časové osy. Ale takovým způsobem, že se téměř nedá odlišit, co je přítomnost a co minulost. To dělá děj ještě zmatečnějším. Scénář se nezatěžuje takovými maličkostmi, jako že by například vysvětlil situaci ve vladařčině rodině, proč jí vlastně sebrali poklad, proč ho někam komplikovaně vezli, proč ho ukryli způsobem, který byl úplně zbytečný a přitom znamenal takové kulturní barbarství, že jsem pak všem postavám přála dlouhé roky v kriminále. ___ Režisér občas zvládl nějakou jednotlivou scénu. Okouzlil mě boj v prašné bouři nebo milování na střeše. ___ Je to pohádka, dobrodružný snímek, proto by mi nevadilo, kdyby byl naivní. On je ale urážlivě hloupý a nepřehledný. ()