Na začátku byla víra v lepší zítřky. Hranice mezi vykoupením a zatracením je ale povážlivě tenká. Pobyt v zeleni s tropickým klimatem a asijskými specialitami nemusí symbolizovat pozemský ráj.  Pět neznámých lidí. Tři měsíce života. Jeden uzavřený prostor. Zazděním to teprve začíná. Pěstírna má totiž mimořádně dobrou živnou půdu, emoce a plody zla uzrávají pod zemí každým dnem. První thriller českého internetu v režii Andyho Fehu uvádí internetová televize Stream.cz. (Stream.cz)

Recenzie používateľa rakovnik k tomuto seriálu (10)

Zahradník (2017) (E01)

České thrillery nedopadly zatím dobře. Tento působí sice dost amatérsky, ale nechám se překvapit. Téma je zajímavé. ()

Služební cesta (2017) (E02)

Objevili se herci, začal se rozvíjet příběh. Děj je jednoduchý, ale poutavý. ()

Seznamovací kurz (2017) (E03)

První díl komplet v pěstírně mi působil nepříjemné, stísněné pocity. Samozřejmě, že se tam toho moc neděje, ale na minimalistickém prostoru to ani nejde. ()

Tour the light (2017) (E04)

Začínají se nám pochopitelně tříbit charaktery a jitřit vztahy mezi osazenstvem našeho uzavřeného prostoru. Nápady mají tvůrci zatím pěkné, ale nevím, zda se úplně dobře bavím. ()

Chlapská záležitost (2017) (E05)

Je sice s podivem, že trvalo 60 dní jednomu muži rozpoznat, že vedle něj není jiný muž. Druhému to ještě nedošlo (možná). Ale jinak byl tento díl na omezený prostor akčnější, zábavnější, napínavější. ()

Panna a netvor (2017) (E06)

Idylka se nám rychle zvrtla v napínavé drama. Nejvíce Vietnamský díl byl lepší, než sladké brambory. Plešoun ukázal, že je v něm i trochu herectví, akce mu sedí. ()

Dokonalé alibi (2017) (E07)

Idylka, která ale zavání těžkým průšvihem. Ovšem, kam to autoři dotáhli, jsem opravdu nečekal. Opravdu jsem napjatý, jak toto vše dopadne. ()

Než si pro nás přijdou (2017) (E08)

Z thrillerového dramatu jsme přešli do slušného napínavého survivalu, okořeněného vtipnou vložkou z lovu potravy. Ale ten závěr...nutí sledovat další díl. ()

Naděje umírá poslední (2017) (E09)

Pohled z druhé strany byl celkem očekávatelný, také ze mě trochu spadla tíseň z uzavřeného prostředí. Navíc na Judit je hezčí pohled, že na "kluky" ve sklepě. Její postava se chová někdy tak pitomě, až je to uvěřitelné. Tíseň opadla, napětí ne. Bohužel název posledního - příštího dílu je moc výmluvný, tak snad se mýlím... ()

Atrapa (2017) (E10)

Tento díl přinesl takové napětí, jaké už jsem dlouho nepocítil. Možná je lepší takový konec, ale je to trochu zrada na divácích. ()