Man qing shi da ku xing

• Hongkong 滿清十大酷刑 (viac)

Yeung Naai Miu si chce vzít za konkubínu služku Little Cabbage. To se ovšem nelíbí jeho zákonné manželce, která se rozhodne zakročit. Little Cabbage ale odhalí, že Yeungova manželka má poměr se synem místního soudce Lau Hoi-singem. V momentě, kdy Yeung odjede na dlouhou služební cestu, rozhodne se manželka služku provdat za místního vesničana Gota Siu-Taie, aby ji odklidila ze své domácnosti. Poté, co se vrátil Yeung, jemuž se tato situace pranic nelíbí a chce ji zvrátit, zakročí manželka ještě rázněji a s pomocí Laua Hoi-singa se rozhodne zbavit jak Little Cabbage tak svého manžela. Společně připraví léčku, na jejímž konci jsou Little Cabbage a Yeung obviněni z cizoložství a vraždy Gota. Pro oba tím nastávají krušné chvíle, jelikož je soudí Lauův otec, jemuž jde o zakrytí synova zločinu. Snaží se z obou obviněných dostat přiznání jakýmkoliv způsobem a za každou cenu. (KM Phoenix)

masekjc

Totální uchýlárna, což vzhledem k místu vzniku filmu, není až tak šokující. Přesto to má něco do sebe a pokud holdujete mučení, sexu a zase sexu pravděpodobně to bude splnění vašeho neperverznějšího snu. ()

Pitryx

Já jsem se bavil, hlavně při "kung fu" scénách. Ale také je pravda, že jsem místy popojížděl, neb jsem se také v některých místech nudil. Myslím, že na průměr, byť ten slabší to je. 1208099136/9239 ()

HKstars

Po shlédnutí velmi drsných scének doprovázejících úvodní titulky, které znázorňují inkvizitorské mučící metody v čínském podání, jsem se v duchu připravil na Saló: 120 dní Sodomy v kantonštině, nicméně ihned po drsném úvodu se film ustálí na stylu podobném Sexu a zenu. Příběh se točí kolem mladé dívky Shaw (Yvonne Yung Hung, Miss Asia Pacific), které se však ve filmu z podivných důvodů neřekne jinak než "Malé zelíčko". Ta se stane služkou v domě místního mladého vzdělance Yeunga a brzy se znelíbí Yeungově manželce, kterou přistihne při nevěře. Další minuty už se věnují jen lstivým plánům Yeungovy manželky a jejího milence, kteří se chtějí nechtěné svědkyně zbavit, vše končí před soudem, kde jsou ona i samotný Yeung mučeni a vyslýcháni kvůli manželčiným intrikám a zločinům, do kterých je "namočila"... Příběh filmu není nikterak rafinovaný a v podstatě těží především z mírně erotických scén (v nichž účinkují postupně defakto všechny zúčastněné postavy:-) a z - na středoevropské poměry - perverzního humoru. Obojí se však štábu daří znamenitě ;) : do filmu se zaplétá jak "zelíččin" ženich se svou - řečeno slovy jedné z postav - oslí výbavičkou, z níž vyplývá i několik ujetých gagů, tak i podivný pár "sexuálních superhrdinů" poletující při kopulaci po lese (ano, z této scény pochází ono proslulé humorné video:-). Vše okořeněno dávkou drastických mučících metod tvoří ve výsledku přímo učebnicový příklad "Category III":) Sečteno a podtrženo, Chinese Torture Chamber rozhodně postrádá onu erotickou esenci, kterou známe ze Sexu a Zenu a jemu podobných, na druhou stranu oplývá opravdu šílenými nápady, kvůli kterým se z něj stala kultovní podívaná. Pokud se rádi podíváte na ztřeštěnou směsici erotiky, perverzního humoru a někde vzadu v rohu také kung-fu choreografie, není moc lepších kandidátů... 60% ()

Norzog

Typicky trapný čínský humor, ale zažil jsem horší. Semtam docela dobrý erotický materiál a dobře, semtam i celkem vtipné, ale celkově to na 3* nemá. ()