Julianův případ se přesouvá z rodinného soudu k soudu pro dospělé a chlapec je ihned poslán do nápravného zařízení, s čímž Harry nesouhlasí. Cítí k chlapci jisté pouto a chce mu jakkoli pomoci, stejně jako Vera bojující za nevinu svého syna. Heather po letech navštíví Marininu matku, která jí dá dívčiny staré věci. Ty Heather dovedou k nečekané stopě. Harry mezitím nařídí psychologické vyšetření Juliana, což Veru naštve, neboť o duševním zdraví svého dítěte nepochybuje. Jack si poté přeje, aby Harry na chvíli vypnul a nezabýval se případem, a tak jej vezme na návštěvu ke Glenu Fischerovi (Marc Menchaca), kde probíhá velká sešlost. To v něm však otevře staré rány – hlavně vzpomínky na požár u nich doma, když byl malý. (Česká televize)

muti

Kult kameňa má evidentne viacero členov, možno tam budú aj nejaké kontakty na miestny rotary club. Highlightom časti je pre mňa psychologický posudok na polícii. Ináč na to že mal ísť mladý do juve tak je medzi samými zabijakmi 🤔🤷 ()

Najt

No začíná to být čím dál zajímavější. Celé je to zamotané, nové souvislostí jsou překvapují a kámen značí, že by mohlo jít o kult a rituálno. Ambrose, stejně jako první řadu parádní. ()

Necrotongue

Ani třetí epizoda mě nezklamala, příběh se už začal zajímavě zamotávat a i tentokrát se minulost a současnost výborně doplňují a děj zůstává zajímavý v obou časových rovinách. Díky nejnovějšímu vývoji děje sympaticky zhoustla atmosféra a k páté hvězdičce nechybělo mnoho. 4*+ ()