ConanVJ

Na první díl našláplá akce v čele s krásnou hlavní představitelkou, parádní károu a policejním sympaťákem. Není to utahaný a nenudí to. Je to i pěkně krvavý a bláznivý. Určitě mě to navnadilo na další sledování. Za mě 85% :) ()

radecacek

Tak tohle je hodně dobrý. První díl překvapil, vůbec jsem nevěděl do čeho jdu a hodně mi chybělo něco takovýho. Doufám, že si to udrží tu laťku alespoň na čtyřech hvězdách, protože pizza pivo kámoši a tenhle trash je to pravý ořechový. ()

Snowball odpad!

Totálna kksina. Trápne každým momentom. A čo to bolo to finále tejto epizódy? (SPOILER!!!). Veď to bola nelogická kravina. Chceli dostať do tela adrenalín, aby prežili. Už len to, že závodili, a to tesne pre finišom, musí dať echt veľa adrenalínu, nehovoriac o tom, že boli poslední a posledných čaká smrť. No nie, oni mali aj tak málo adrenalínu, a tak museli ešte za jazdy začať súložiť. WTF?! Prečo takéto odpady preboha točia? :( ()

6thSun

Upír z Feratu zmixovanej s Mad Maxem, jako ozdoba posloužily plátky Grindhouse a paraplíčko s nápisem Death Race. Výsledkem je slušně řízný drink, o jeho trvanlivosti je ale možné mít vážné pochyby. Nicméně zatím chutná. ()