Blood Drive je pretek s hlavnou cenou desať miliónov dolárov a večnou slávou pre víťaza, ktorý sa stane novým Primom. Grace D'Argento (Christina Ochoa) je odhodlaná pretekárka, pre ktorú je najväčšou motiváciou výhra, vďaka ktorej môže pomôcť svojej sestre, pacientke v psychiatrickej liečebni. Pretek však má háčik: autá účastníkov sú poháňané krvou. To je dôvodom, prečo sa jeden z posledných neskorumpovaných policajtov v LA Arthur Bailey (Alan Ritchson) rozhodne pretek zastaviť. To sa mu však nepodarí a nešťastnou náhodou sa stane spoločníkom Grace na jej ceste za víťazstvom. V ceste im ale stoja desiatky nevraživých súperov, nástrahy spustošeného sveta, organizácia Heart Enterprises a vedúci závodu Julian Slink (Colin Cunningham). Najväčším problémom pre dvojicu je však to, že ich auto potrebuje palivo, ktoré možno získať jedine zavraždením nevinných divákov. (Marceloo)

Recenzie používateľa radecacek k tomuto seriálu (2)

The F*cking Cop (2017) (E01)

Tak tohle je hodně dobrý. První díl překvapil, vůbec jsem nevěděl do čeho jdu a hodně mi chybělo něco takovýho. Doufám, že si to udrží tu laťku alespoň na čtyřech hvězdách, protože pizza pivo kámoši a tenhle trash je to pravý ořechový. ()

Welcome to Pixie Swallow (2017) (E02)

Druhý díl je odzbrojující. Snesitelně úchylný, krvavý, sexy, brutální, vtipný a trash. Ještě lepší než druhý. Třetím dílem to asi zvolní, nicméně zábava je to velká. ()