Blood Drive je pretek s hlavnou cenou desať miliónov dolárov a večnou slávou pre víťaza, ktorý sa stane novým Primom. Grace D'Argento (Christina Ochoa) je odhodlaná pretekárka, pre ktorú je najväčšou motiváciou výhra, vďaka ktorej môže pomôcť svojej sestre, pacientke v psychiatrickej liečebni. Pretek však má háčik: autá účastníkov sú poháňané krvou. To je dôvodom, prečo sa jeden z posledných neskorumpovaných policajtov v LA Arthur Bailey (Alan Ritchson) rozhodne pretek zastaviť. To sa mu však nepodarí a nešťastnou náhodou sa stane spoločníkom Grace na jej ceste za víťazstvom. V ceste im ale stoja desiatky nevraživých súperov, nástrahy spustošeného sveta, organizácia Heart Enterprises a vedúci závodu Julian Slink (Colin Cunningham). Najväčším problémom pre dvojicu je však to, že ich auto potrebuje palivo, ktoré možno získať jedine zavraždením nevinných divákov. (Marceloo)

Recenzie používateľa Hellierer k tomuto seriálu (5)

Blood Drive (2017)

Tak nám skončilo nejspíše televizní překvapení roku. A překvapení to bylo vskutku příjemné. Očekával jsem nekompromisní grindhouse svět a to jsem také dostal, ale plus se k tomu přihodil jednoduchý leč fungující kontinuální děj. Svět je vskutku zábavný a sledovat, co si tvůrci připravili pro další epizodu, je nejlepší část zážitku. Samozřejmě musím, stejně jako ostatní, vypíchnout Colina Cunninghama, který ve své roli vyloženě exceluje. Plus zde máme pekelně sexy Christinu Ochou, který sice moc hereckého umu nepobrala, ale i přesto se na ní sakramentsky dobře kouká. Jsem rád, že stanice Syfy po dlouhé době vytáhla nějaký fajn seriál. Od Battlestar Galacticy tu od nich asi lepší kousek nebyl. 1. série= 85% ()

Welcome to Pixie Swallow (2017) (E02)

Oproti prvnímu dílu se zde o dost více šláplo na plyn a to i přesto, že se v podstatě zdržíme jen na jednom místě. Přidalo se více absurdity, goru a i hlášky fungují daleko lépe ("I'm so hungry I could eat a dick"). Pokud by zbytek seriálu byl v tomto duchu tak naprostá spokojenost. ()

The F*cking Dead (2017) (E05)

Tak to tak vypadá, že nejlepší díly jsou, když se nezávodí. Druhej díl byl nehorázný nášup a pátý jde v jeho šlépjejích. Nahláškované, nápadité a originální. Zatím asi nejlepší díl. ()

Booby Traps (2017) (E06)

Opět se vyjelo a opět se paradoxně ubral plyn. Díl jenž asi nejvíce připomíná Mad Maxe, nicméně docela nudný. Manželé však celou epizodu zachraňují. ()

Rise of the Primo (2017) (E11)

Nejnahláškovanější, nejbrutálnější a nejlepší epizoda so far.... Hlavně aby to nebylo předčasné finále. ()