Zone Blanche

• USA Black Spot
Dráma / Mysteriózny / Thriller
Francúzsko / Belgicko, (2017–2019), 14 h 51 min (Minutáž: 50–61 min)

Ve fiktivním francouzském městečku, které je obklopeno temnými lesy, ze kterých se valí hrozivá mlha, se setkáváme se záhadnými postavami žijícími v lesích, ale i s velkým počtem úmrtí, které se bude snažit vyřešit policejní náčelnice Laurène (Suliane Brahim) společně s nově příchozím státním zástupcem Franckem Sirianim (Laurent Capelluto). (Trajektt)

Recenzie používateľa vnimatkrasu k tomuto seriálu (2)

Zone Blanche (2017)

Úžasně atmosférický, v rámci dílů parádně variabilní, hororem říznutý překvapení z Francie. Zone Blanche se s gustem daří to, co si přeje každej detektivní seriál. Očima tu visíte na senzační detektivní dvojici, honící se za zápletkama, který vám nenasaděj parohy. Druhou řadu! Co nejdřív, prosím. ()

Season 2 (2019) (S02)

Sešup. Atmosféra z perfektní jedničky zůstala. Ubyly však svébytný epky, kde si člověk nemohl bejt jistej, jestli autoři vybalí kriminálku nebo čiročirej western. Ubyla civilnost a přibylo mystično. Ubylo tajemno, protože už se jednoduše vše podstatný odhalilo. Zone Blanche je prostě další z řady ´one season wonder´. Chtěl jsem víc toho dokonalýho lesa. Ale autoři v něm zabloudili. ()