Po katastrofálnej zrážke s autom sa Dana (Shauna Macdonald) ocitne pripútaná k lôžku. V depresívnom prostredí nemocnice sa jej stav ešte zhorší, keď zistí, že ju v noci niekto sleduje. Nikto jej neverí, ale čoskoro je jasné, že v nemocnici niečo nie je v poriadku a že boj o život ani náhodou nekončí. (Marceloo)

brasek

Absolútne neplodný horor s veľmi nudným dejom, prakticky o ničom. Finále snímku totálna fraška, niektoré momenty boli viac smiešne ako desné. Herci nedôveryhodní, ošetrovateľ "Nails" ako vraždiaci duch nevýrazný... Pre mňa osobne je tento snímok iba strata času. ()

Michalsafr

Průměrný horror ve všech směrech. Zápletka klišé. Shauna tentokrát (no vlastně už podruhé) šlape mírně vedle, ale pořád se to dá. Na budget horror.. ()

Aceboris

Nikdy neviete čo Vás čaká a neminie, a opäť sa to raz potvrdilo. Dana, ( Shauna Macdonald ) , známa tiež s filmov (Pád do tmy, Pád do tmy 2 ) hlavná hrdinka sa ako každý deň, vyberie trošku si zabehať, všetko je fajn až do chvíle kedy zastane na semafore, zasvieti jej zelená a ona sa opätovne rozbehne, v tej chvíli ani netuší čo bude nasledovať. Neznámy vodič ju zrazí a z miesta nehody zmizne. Dana skončí s vážnymi zraneniami v nemocnici, napojená na dýchací prístroj . Keď sa preberie jediná možnosť ako komunikovať je cez počítač, ktorý prečíta to čo napíše. Všetko prebieha tak ako má, až do chvíle kedy začne mať pocit, že ju niekto sleduje, v izbe v ktorej leží zrazu počuje neznáme zvuky. Všetko čo zažila povie svojmu mužovi aj ošetrovateľovi, ktorý sa o ňu stará, ale ani jeden jej neverí a začínajú pochybovať o jej psychickom zdraví. //// Jednoduchý scenár, jednoduché spracovanie, výborná hudba a prostredie vytvorili veľmi dobrý dojem a film ma bavil až do konca. Shauna podala super herecký výkon, výborne zahrala strach a pocit bezbrannosti. Celkovo herecké obsadenie mi bolo veľmi sympatické. Nemocničné prostredie je veľmi dobrá téma, ktorá sa dá neustále využiť a určite ponúka veľa možností na spracovanie. Čo mi tu chýbalo bolo trošku viacej ukázať to zlo v podobe mŕtveho ošetrovateľa "Nailsa" filmu by tiež prospelo viacej lakačiek, toto prostredie si to priam žiadalo. Čo bolo super, že film ťažil z ľudskej predstavivosti a vo väčšine neukázal spôsob vraždenia. U mňa 70% ()

goauld

Horror, kdy se objeví na scéně nějaký ducháček vždy zaujme. A to budto v dobrém ducha smyslu, nebo v tom špatném. Jsou filmy jako Poltergaist, které jsou v té první kategorii a pak filmy jako Nails v té druhé. Film, kde manžel nevěří "báchorkám" o duchovi ikdyž má celkem jasný důkaz (alespon ve formě ošetřovatele, který "taky jako něco viděl") už jsme viděli -jinde- a řekl bych i lépe zpracované. Je zajímavé, že duch se objevil "na scéně" po nějakých 20-25letech a dokonce se (ke konci filmu - jak jinak) začal zjevovat i ostatním protagonistům... A zde se začínáme dostávat k tomu, proč z 5* jsou jen 2. Tak za a) PROČ se nikdo více nezabýval nahrávkama z kamer?? b) není "podezřelá" klinika o několika patrech, kde jsou asi jen TŘI (slovy tři) pacienti a jen JEDEN (slovy jeden) opečovatel?? c) co asi dělají doktoři (pokud teda tam nějací vůbec jsou), když vypadne elektřina a záložní generátor zřejmě neexistuje?? d) když už teda je konec - proč NIKDO nepátrá po zbylých pacientech/ochrance a vůbec kohokoliv, kdo mohl v té klinice být?? no a konečně za e) to je takový problém si milovanou ženušku (když už se probrala) vzít na tom lehátku domu??? v jiných filmech to nedělá nikomu problém :-) SUMA sumárium tedy: 1* za horrorovou hudbu a 2* za masku duchcába (která se celkem povedla) ()

Denny23

Tento horor bych neřadila ani mezi odpad, ani mezi nejlepší. Jsou to takové 2,5 hvězdičky max tři. Atmosféra filmu špatná nebyla, myšlenka také ne. Ale hercům jsem to moc nevěřila a "Nehet" mohl být rozhodně lépe propracovaný, docela mě mrzí, že dnes už ztrácejí horory na detailech. Netvor, který má svítící oči, umělou plastickou tvář s výjimkou pár odchlípnutých nehtů na noze je docela slabota. Pořád tajně doufám, že se dostanu k novému hororu, který bude mít svou příšeru vážně dobře propracovanou, ale Nails mezi ně rozhodně nepatří. 3 hvězdičky za snahu, dobrou atmosféru a že jsem nemusela tolik litovat toho času stráveného u tohoto snímku. ()

CALITHILAEL7

Určite to je príbeh, ktorý sa oplatí pozrieť aspoň raz. Nie je to síce typ amerického hororu, ale nie je to až tak hrozné ako to naisto by mohlo byť. Priznávam, že niektoré scény boli nudné alebo trochu hlúpe, sem-tam som sa aj nasmiala. Ale páčilo sa mi to ako taká mysteriózna pohodovka. SPOILER * Ten záver bol skôr taký nejako mätúci. Ak som to správne pochopila, celý čas mala halucinácie a do istej miery blúznila a niečo si dávala dohromady s nejakou duchárskou klebetou o nejakom bláznovi s nehtovým fetišom. ()