Dream Boat

pipapa

Pravděpodobně finačně/pracovně dobře zajištění gejgajs si udělali/zorganizovali trip na luxusním cruiseru. Zábava, která leckterým  z nich přinesla spíše deprese než radost, jak vidno z některých rozhovorů zde...Méně filozofování, provokování různými lavparádami a jinými výstřednostmi a ono se to poddá. Většina populace je dle mého stejně bisexuální - záleží jen na situaci, náladě, alkoholu, drogách aj., takže o sex tu vůbec nejde a co se partnerských vztahů týče, příroda to určitě zařídila a zařizuje tak, aby se dostalo na všechny - to, že si to lidstvo kazí samo odcizováním se jeden druhému, devastujícím narušováním mezilidských vztahů a přirozené komunikace tím, že se nechalo opít rohlíkem a pod rouškou falešné tolerance, svobody a demokracie plus pod tlakem přebujelé a často nebezpečné techniky volí a oslavuje jako jedinou možnou formu existence nejvyšší stádium fašizmu-konzum, s tím nenadělá nic ani LGBT. ()

Sinner.

Samota. Osamělost. Smutek. A naděje. Pohled do míst, kam se většina z nás nikdy nedostane, díky kterému zjistíte, že vlastně o nic nepřicházíte. ()