Proč? 13x proto

• USA 13 Reasons Why
Dráma / Mysteriózny
USA, (2017–2020), 47 h 32 min (Minutáž: 49–99 min)

Tvorcovia:

Brian Yorkey

Predloha:

Jay Asher (kniha)

Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn, Justin Prentice, Miles Heizer, Ross Butler, Devin Druid, Amy Hargreaves (viac)

Recenzie používateľa KajusaK k tomuto seriálu (7)

Proč? 13x proto (2017)

Dosledováno ke dni 26.6.2020 :-) První série mě příliš nenadchla, druhá a třetí mi to vynahradily a 4. byla kaatstrofální, musela jsem se přemáhat, abych to vůbec dosledovala. Oblíbené postavy: Alex, Tyler, Tony, Zach. Nejhorší postavy: Clay, Jessica. ()

Série 1 (2017) (S01)

Tady si fakt nemůžu pomoci, pomalý rozjezd, poměrně nesympatické hlavní herecké duo. ()

Šestá kazeta, první strana (2017) (S01E11)

Obsahuje spoilery! čekala jsem zda to bude kýčovité jako ve většině podobných seriálů a story o Clayovi bude až v posledním díle, ale to by bylo opravdu velmi předvídatelné. Pravděpodobně nejlepší díl celé série. ()

Sedmá kazeta, první strana (2017) (S01E13)

Závěr velmi slabý. Poslední člověk na kazetě byl předvídatelný snad od prvního dílu. Poslední minuty až komické.. ()

Série 2 (2018) (S02)

Mnohem lepší než první série. Zakončení nic moc, ale jinak super. ()

Série 3 (2019) (S03)

Vynikající, za mě zatím nejlepší série. Ani mi příliš neseděla, ale jinak skvělé! Oblíbené postavy v této sérii: Nora, Bryce, Zach, Alex ()

Série 4 (2020) (S04)

Šílený pokles dolů. Prvních 6 dílů naprosto katastrofálních, poté trošku rozjezd. Závěr přehnaně natažený. ()

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

12.03.2022

Těšili jste se coby fanoušci Daredevila nebo Punishera ze zprávy, že studio Disney ve spolupráci s Marvelem přidalo tyto netflixovské seriály na streamovací službu Disney+? Pak zjevně nejste součástí… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu